Ogrody Różane - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Jasna Rola
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 29,79  - 75,68 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie11 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Ogrody Różane - inwestycja wyprzedana


Osiedle Różane łączy w sobie estetykę nowoczesnej architektury z pełnią funkcjonalności oddanych do użytku mieszkań. Na terenie osiedla znaleźć można pięknie zaaranżowaną zieleń parkową – w nawiązaniu do nazwy osiedla otoczenie budynku pełne jest różanych krzewów. Wygodne ławki i plac zabaw dla dzieci, zapewnia możliwość relaksu i wypoczynku dla lokatorów w każdym wieku. Zadbano o miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Minimalistyczna, elegancka bryła budynków z przewagą bieli na elewacjach, sprawia, że Osiedle Różane zachwycą osoby ceniące sobie nie tylko funkcjonalność, ale także przyjemne dla oka formy architektoniczne. Komunikację wewnątrz budynku umożliwiają windy. Podziemny garaż zapewnia miejsca parkingowe dla posiadaczy własnych samochodów. Dostępne lokale cechują się bardzo przemyślanym rozkładem, dającym możliwość indywidualnej aranżacji.

LOKALIZACJA
Naramowice to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania. Połączenie spokoju, pięknych terenów zielonych i rozwiniętej infrastruktury sprawia, że żyje się tu wygodnie. Nic dziwnego, że w tej części miasta powstaje coraz więcej atrakcyjnych inwestycji deweloperskich, takich jak Ogrody Różane. Swoje miejsce znajdą tu wszyscy miłośnicy relaksu na świeżym powietrzu oraz ci, którzy pragną odpocząć od pędu codzienności. Właściciele nowych mieszkań na Naramowicach w swój stały rozkład dnia wpisać mogą odprężające spacery, jogging, ćwiczenia w plenerowej siłowni czy wycieczki rowerowe. Pomimo tego, że Naramowice zlokalizowane są tuż przy obrzeżach Poznania, nie brakuje tu sklepów, marketów, punktów usługowych oraz ośrodków zdrowia. Ze względu na atrakcyjny wybór żłobków, przedszkoli i szkół oferta mieszkań deweloperskich na Naramowicach w dużym stopniu skierowana jest do rodzin z dziećmi. Problemu nie stanowi także dojazd w dowolny punkt na mapie Poznania, a wszystko dzięki pobliskim przystankom komunikacji miejskiej.

Handel
Mieszkańcy na wyciągnięcie ręki mają markety oraz mniejsze sklepy, takie jak: Żabka, Jagódka, Chata Polska, Tesco, Netto czy Biedronka.

Usługi
W okolicy inwestycji mieszkaniowej Ogrody Różane znaleźć można oddziały poczty, placówki banków oraz bankomaty, salony urody, lokale gastronomiczne (Beef Burger, Pizzeria Tivoli, Nova Motylarnia) oraz wiele innych punktów usługowych.

Komunikacja
Właściciele nowych mieszkań W Ogrodach Różanych cieszyć się mogą bliskością przystanków autobusowych, dzięki którym w szybki i wygodny sposób mogą dotrzeć do centrum oraz innych części Poznania. W nieco dalszej odległości zlokalizowany jest przystanek Poznańskiego Szybkiego Tramwaju tzw. PESTKI, a w przyszłości również przez Naramowice ma przebiegać trasa tramwajowa.

Opieka medyczna
W okolicy Ogrodów Różanych nie brakuje aptek (Apteka Naramowicka i Dom Leków) oraz ośrodków zdrowia.

Edukacja
Naramowice gwarantują dostęp do placówek edukacyjnych na różnych poziomach kształcenia, wśród nich wymienić można: Przedszkole nr 141 im. Dziadka Borodzieja, Szkołę Podstawową nr 60, Szkołę Podstawową nr 35. Na terenie Naramowic zlokalizowany jest także Kampus Morasko.

Sport i rekreacja
Relaks na świeżym powietrzu oraz aktywny wypoczynek umożliwia Rezerwat Meteoryt Morasko oraz Rezerwat Żurawiniec, który otrzymał dotację na rozwój w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Otrzymane pieniądze pozwolą zrealizować plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę i badmintona oraz stoły do gry w ping ponga i szachy. O formę można zadbać także w klubie Orange Gym.

Rozrywka i kultura
W pobliżu nowych mieszkań na Naramowicach zlokalizowane jest Centrum Handlowe Poznań Plaza, w który poza sklepami i restauracjami znaleźć można kino Cinema City oraz IMAX. 

Szczegóły inwestycji Ogrody Różane - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperKonimpex-Invest Sp. z o.o.
Ogrody Różane - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaNaramowice
Powierzchnia29,79  - 75,68 m2
Liczba pokoi1 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Ogrzewanie

ogrzewanie miejskie

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOgrody Różane - inwestycja wyprzedana

ul. Hetmańska 27/1, Poznań