Osada Zielona


  • Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Halicka /ul. Podhalańska
  • Cena od: 275 900 zł
  • Liczba pokoi: 2
  • Powierzchnia: 36,01  - 55,08 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie6 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Osada Zielona


Osada Zielona to jeden z projektów od Omega Buildings, zlokalizowany na Wrocławskich Złotnikach. Na całą inwestycję składa się pięć czterokondygnacyjnych budynków. Klienci będą mogli wybrać swoje cztery kąty z puli nowych "M" o zróżnicowanych układach i powierzchniach, które mieszczą się w przedziale od 28 do aż 101 m2. Warto dodać, że na terenie osiedla znajdą się 3 lokale usługowe. Termin oddania całego projektu zaplanowano na listopad 2019.
Dla wygody nowych mieszkańców każdy z lokali Osady Zielonej wyposażony zostanie w powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów, ogrodów zimowych, tarasów czy ogródków przydomowych. Dużym atutem jest również możliwość zaparkowania samochodu w wygodnej, podziemnej hali garażowej lub na jednym z naziemnych miejsc parkingowych. Lokatorzy będą mieli również możliwość skorzystania z oferty komórek lokatorskich.
 
LOKALIZACJA
Wrocławskie Złotniki, na których zlokalizowana jest Osada Zielona, to część miasta cechująca się niska, willową zabudową. Otoczenie parków sprawia, że jest to idealna propozycja dla osób chcących żyć w zgodzie z naturą i czerpać z niej pełnymi rękami. Dodatkowo osiedle znajduje się zaledwie 12 km od Rynku Wrocławskiego. Problemu nie stanowi także komunikacja z innymi częściami miasta. 

Handel
W okolicy inwestycji Osada Zielona znajduje się wiele sklepów m.in.: Odido. Sklep spożywczo – przemysłowy, Kosiecka Beata. Sklep spożywczy, Smusz Małgorzata. Sklep spożywczy, Czuprij Krzysztof. Sklep spożywczy, sklep wędkarski, Market Perła, Sklep Mini, Lewiatan.

Usługi
W okolicy nowych mieszkań na Złotnikach nie brakuje lokali gastronomicznych, wśród których wymienić można: Torty i desery Somilfo, Manufaktura Smaku, Pizzeria Palermo, Rubi Pizza & Grill, BC Cafe. W sąsiedztwie jest także: stacja paliw, poczta, kwiaciarnie (m.in. Kwiaciarnia Jaśmin, Kwiaciarnia Maciej&Dorota), usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne (m.in. Studio fryzjersko-kosmetyczne Perfect, GRAFI Salon urody, Black&Blond, Sylwia Sawicka Hair Solution)

Komunikacja
Przy samej inwestycji deweloperskiej Osada Zielona znajduje się przystanek autobusowy z linią 148.

Opieka medyczna
W sąsiedztwie nowych mieszkań od dewelopera Omega Buildings zlokalizowane są apteki, w tym: Apteka Ogrodowa Wrocław, Apteka dla zdrowia, Leśnicka Apteka, Złotnicka Apteka Korzeniewska R., Apteka ExpressPharm. W pobliżu znaleźć można również: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej, EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przycjodnią, Podstacja Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu-Fabryczna, NawMedica - Klinika Chirurgii Plastycznej.

Edukacja
Nowe mieszkania na Fabrycznej to także dobry dostęp do bogatej oferty edukacyjnej. W okolicy Osady Zielone działają m.in.: Żłobek A Kuku, Żłobek Minilandia, Piccolini Żłobek, Przedszkole Montessori Latawiec, Bajkolandia Przedszkole, Złote Przedszkole, Publiczne Przedszkole Galileo, Europejskie Przedszkole Językowe Klub Kubusia Puchatka nr 8. Nie brakuje także szkół, wśród których wymienić można: Szkołę Podstawową nr 24, Zespół Szkół nr 6 we Wrocławiu, Szkołę Podstawową nr 37 im. kard. S. Wyszyńskiego, Szkołę Podstawową nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza.

Sport i rekreacja
W pobliżu nowych mieszkań w inwestycji Osada Zielona we Wrocławiu znajdują się: Boiska Osiniecka, California Fitness Siłownia, Hes Gym&Fitness. Miłośnicy relaksu na świeżym powietrzu z pewnością docenią sąsiedztwo Parku Złotnickiego i Parku Leśnickiego. Nieco dalej zlokalizowany jest Park Tysiąclecia, Park Zachodni, Park Pilczycki oraz Las Kuźnicki.

Kultura i rozrywka
W niewielkiej odległości od nowych mieszkań od Omega Buildings na Złotnikach we Wrocławiu zlokalizowany jest Stadion Wrocław.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osada Zielona


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperOmega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k.
Osada Zielona
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaZłotniki
Data zakończeniaIV kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia36,01  - 55,08 m2
Liczba pokoi2

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
B2.M4M55,08 m22 pok.2Brak danych364 900 zł
6 625 zł/m2
rzut
B3.M4M54,17 m22 pok.3Brak danych345 900 zł
6 256 zł/m2
rzut
C3.M4M53,55 m22 pok.3Brak danych345 900 zł
6 198 zł/m2
rzut
C2.M5_rezerwacjaM36,01 m22 pok.2Brak danych275 900 zł
7 079 zł/m2
rzut
D0.M5_rezerwacjaM36,63 m22 pok.ParterBrak danych277 900 zł
7 177 zł/m2
rzut
D3.M4_rezerwacjaM53,97 m22 pok.3Brak danych345 900 zł
6 205 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

usługi, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, basen, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, usługi, kościół

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Winda

tak

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsada Zielona

ul. Topolowa 12, Smolec

570 75 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę