Osiedle LONTANO - inwestycja wyprzedana


  • Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Kościańska
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 27,00  - 86,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle LONTANO - inwestycja wyprzedana


Osiedle LONTANO  powstaje na wrocławskich Złotnikach, w obszarze między ulicami Kościańską i Złotnicką. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób poszukujących mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym łatwym dostępie do głównych arterii komunikacyjnych miasta – trzy linie tramwajowe, trzy linie autobusowe zapewniają aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej, a bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i budowanej obwodnicy Leśnicy zapewnią sprawny transport czterema kółkami. 
LONTANO to inwestycja firmy DewelopART, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera sektora mieszkaniowego. Służy radą i pomocą w wyborze idealnego mieszkania zarówno dla Ciebie i Twojej rodziny, a także na potrzeby inwestycyjne.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferuje możliwość indywidualnego zaprojektowania swojego mieszkania już na etapie budowy inwestycji.
Rozumiejąc jak skomplikowany jest proces zakup nowego mieszkania, stara się zapewnić Państwu dodatkowe wsparcie na wszystkich jego etapach - również przy pozyskaniu kredytu hipotecznego. Deweloper wie, że kredyt hipoteczny jest dziś nadal podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń. Dlatego też dla zapewnienia komfortowej i kompleksowej obsługi Klienta przy pozyskiwaniu środków, powołano Dział Doradztwa Kredytowego.
 
LONTANO to zespół dziewięciu kameralnych,  trzykondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią . W  każdym z budynków znajdzie się 18 mieszkań zaprojektowanych z myślą o  komforcie, dających swobodę w aranżowaniu przestrzeni. W każdej z bram budynków zaplanowano jedynie trzy mieszkania na kondygnacji.
Mieszkania będą dostępne w metrażach od 27 m2 do 86 m2, od kawalerek do czteropokojowych – na początkowym etapie inwestycji możliwe jest łączenie mieszkań. Każde mieszkanie  posiada przestronny  balkon,  a mieszkania na parterze  duży ogródek/taras.  
Na osiedlu zadbano o najmłodszych – specjalnie dla nich powstanie bezpieczny plac  zabaw, a wszyscy mieszkańcy będą mogli wypoczywać  na zaplanowanym  skwerze rekreacyjnym. Dostępne dla mieszkańców LONTANO tereny zielone na osiedlu oraz ogródki mieszkań parterowych stworzą prawdziwą zieloną enklawę.
W inwestycji znajdzie się również garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem , boksy garażowe,  naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.
 
Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy – w promieniu do 2 km od LONTANO,  zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, banki, służba zdrowia z nowym kompleksem przy ul. Fieldorfa, usługi – większość z nich dostępna podczas spaceru.
Okolica LONTANO sprzyja  różnorodnym aktywnościom. Park Złotnicki i Leśnicki zachęcają do spacerów, ale nie tylko – w Parku Leśnickim znajduje się popularna trasa biegowa, o długości 2 km  i niemal w całości przebiegająca parkowymi, utwardzonymi alejkami.
Kąpać się można zarówno pod dachem, jak i pod chmurką. Gdy pogoda nie sprzyja, nieopodal LONTANO można korzystać z basenu przy Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 na ul. Kamiennogórskiej 16. Latem na plażę zaprasza Kąpielisko Glinianki. Oprócz plażowania można tam  pograć w tenisa stołowego,  nożną piłkę plażową  czy też spróbować sił w siatkówce. Na terenie znajduje się także Wake Park, gdzie można wypożyczyć sprzęt do uprawiania sportów wodnych.
Przy ul. Wielkopolskiej na amatorów piłki nożnej czeka pełnowymiarowe boisko piłkarskie z trybunami i bieżnią lekkoatletyczną.
W okolicy znajdują się również kluby fitness oraz wart polecenia profesjonalny instytut pilates.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle LONTANO - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDEWELOPART FIDELIS Sp. z o.o. Sp. k.
Osiedle LONTANO - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaZłotniki
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia27,00  - 86,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, basen, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle LONTANO - inwestycja wyprzedana

ul. Krzycka 82, Wrocław