Osiedle Na Skarpie


  • Luboń, poznański, ul. Jachtowa
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  • Powierzchnia: 41,64  - 56,32 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie4 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Osiedle Na Skarpie


Na Skarpie to nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstające w Luboniu pod Poznaniem. Za realizację projektu odpowiada firma AKROPOL Inwestycje. Aktualny etap obejmuje funkcjonalne mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, których powierzchnie mieszczą się w przedziale od 39,6 do 73,4 m2. Lokale parterowe posiadać będą przydomowe ogródki.

W trosce o potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców, deweloper zadbał również o indywidualne garaże w budynku oraz naziemne miejsca postojowe.

Osiedle Na Skarpie to miejsce, które spełni oczekiwania wszystkich, którzy stawiają na wysoką jakość i optymalne rozwiązania.

LOKALIZACJA
Położony w centralnej części województwa wielkopolskiego Luboń to lokalizacja, która przyciąga wiele osób poszukujących własnego miejsca do życia. Wychodząc naprzeciw potrzebom nabywców, deweloperzy chętnie realizują tu swoje nowe inwestycje mieszkaniowego, czego najlepszym dowodem jest Osiedle na Skarpie. Co ciekawe, Luboń znajduje się na liście stu najgęściej zaludnionych miast w Polsce. Co sprawia, że to tak popularny punkt na mieszkaniowej mapie wielkopolski?

Luboń w harmonijny sposób łączy w sobie typowy dla przedmieścia spokój z dostępem do bogatej infrastruktury. Na miejscu znaleźć można liczne sklepy i markety, punkty usługowe i gastronomiczne, opiekę medyczną oraz wiele, wiele innych. Dzięki temu wszystkie ważne sprawy można załatwić tuż za przysłowiowym progiem. Luboń to także liczne tereny zielone na czele z Wielkopolskim Parkiem Narodowym. Takie sąsiedztwo ucieszy zarówno miłośników sportu, jak i tych którzy stawiają na długie relaksujące spacery. Ze względu na dużą ilość placówek edukacyjnych na różnych etapach kształcenia, oferty sprzedaży nowych mieszkań w Luboniu polecić należy rodzinom z dziećmi. Luboń gwarantuje nie tylko miejsce do nauki, ale także do pracy – na terenie miejscowości działają liczne podmioty gospodarcze, dzięki czemu mieszkańcy mogą starać się o zatrudnienie w okolicy własnego „M”. Kolejną zaletą Lubonia jest sprawna komunikacja z Poznaniem. Zmotoryzowani mieszkańcy korzystać mogą z wygodnych dróg, a osoby bez samochodów z pociągów i autobusów.

Luboń wciąż się rozwija i z roku na rok oferuje swoim mieszkańcom coraz więcej. Zakup nowego mieszkania w tej lokalizacji to gwarancja wygodnego życiu w miejscu, które łączy w sobie wiele zalet.

Handel
Mieszkańcy nowej inwestycji w Luboniu moją dostęp do kilku pobliskich sklepów spożywczych. Niedaleko inwestycji działają: Sklep spożywczy Monika, Żabka, Małpka Expres, Sklep Spożywczy Mateo. W nieco dalszej odległości od osiedla zlokalizowany jest także: Lidl, Biedronka czy Netto. W okolicy znajduje się również kilka centr handlowych m.in. Factory Poznań, PAJO, Galeria Dębiec, Auchan Komorniki.

Usługi
Właściciele mieszkań od dewelopera AKROPOL Inwestycje mogą cieszyć się bliskością wielu punktów usługowych, takich jak: Stacja Paliw Lotos, Stacja Paliw Shell, Bank PKO, Urząd Pocztowy nr 1. Niedaleko Osiedla Na Skarpie działa wiele lokali gastronomicznych i kawiarni, wśród których wymienić można: Obiady Domowe, Restaurację Verona, Pizzerię Toscana, Hell’s Kitchen, Wschodnia Sushi, Doner Kebab i Pizza, Tawernę, Restaurację McDonald’s czy Lody Naturalne z Cytadeli.

Komunikacja
Nowe osiedle w Luboniu zlokalizowane jest niedaleko autostrady A2, dzięki czemu łatwo i szybko można dostać się w każdy zakątek miasta Poznania. Sporym atutem jest też pobliska stacja kolejowa.W okolicy mieszkań na ulicy Jachtowej można również znaleźć przystanki autobusów: 690, 602, 603, 651.

Opieka medyczna
W sąsiedztwie Osiedla na Skarpie zlokalizowanych jest kilka gabinetów i przychodni (Rodzinne Centrum Medyczne LubMed, Centrum Medyczne MED-LUX, Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 1 Andrzej Rudziński, Specjalistyczne Gabinety Lekarski Art-Med) oraz aptek (Apteka Złoty Lek, Apteka Alga).

Edukacja
Nowe osiedle w Luboniu zlokalizowane jest niedaleko kilku placówek edukacyjnych. W okolicy znajdują się m.in.: Żłobek Niepubliczny U 7 Krasnoludków, Przedszkole nr 1, Przedszkole Publiczne Tęczowa Kraina, Przedszkole Publiczne Tip-Topka Odkrywcy, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 2 im. A.hr. Cieszkowskiego oraz nieco dalej Szkoła Podstawowa nr 21 im. F.Płaskowickiej i Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej.

Sport i rekreacja
Mieszkańcy inwestycji  od dewelopera AKROPOL Inwestycje mogą cieszyć się bliskością rzeki Warty i terenów zielonych, co umożliwia aktywne spędzanie czasu. Niedaleko znajduje się także Stadion MKS, siłownia, klub fitness, orlik oraz kilka innych boisk sportowych.

Kultura i rozrywka
Dogodny dojazd do miasta Poznania pozwala na skorzystanie ze wszelkich jego atrakcji. Ponadto w Luboniu znajduje się LOSiR, w którym odbywają się m.in. warsztaty dla dzieci, koncerty, kabarety.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Na Skarpie


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAkropol Inwestycje Sp. z o.o.
Osiedle Na Skarpie
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatLuboń

Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia41,64  - 56,32 m2
Liczba pokoi2 - 3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
C02_rezerwacjaM51,58 m22 pok.Parterb.d. rzut
C17_rezerwacjaM41,64 m22 pok.1b.d. rzut
D15_rezerwacjaM56,32 m23 pok.1b.d. rzut
D27_rezerwacjaM56,00 m23 pok.2b.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych budynków

4


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Na Skarpie

ul. Niepodległości 11b, Luboń

61 893 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę