Osiedle Olchowa - domy - inwestycja wyprzedana


  • Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice, Ujeścisko, ul. Migdałowa
  • Termin oddania: I kwartał 2021
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Olchowa - domy - inwestycja wyprzedana


VIII etap już w sprzedaży!

Osiedle Olchowa – domy zlokalizowane jest przy ulicy Migdałowej na terenie dzielnicy Gdańsk – Ujeścisko/Łostowice. Za realizację inwestycji odpowiada deweloper City House. Projekt obejmuje 107 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budowa została podzielona na etapy. 

LOKALIZACJA
Jedną z zalet nowych domów przy ulicy Migdałowej w Gdańsku jest atrakcyjna lokalizacja. Dogodne położenie osiedla umożliwia szybki i sprawny dojazd do centrum miasta oraz we wszystkich innych kierunkach. Niezmotoryzowani mieszkańcy skorzystać mogą ze środków komunikacji miejskiej, takich jak Kolej PKM. W okolicy inwestycji dewelopera City House znaleźć można m.in. sklepy i szkołę. W poszukiwaniu wypoczynku warto odwiedzić Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Handel
W okolicy nowych domów od City House znajduje się Żabka Cafe, oraz Spiżarnia owoce i warzywa gdzie można zrobić zakupy spożywcze. Oprócz tego w pobliżu mieści się również : Decor s.c. Hurtownia Pamiątek i Upominków, Sklep z podarunkami, Sklep z kamieniami i minerałami, Dom Piwa i wulkanizacja.

Usługi
W pobliżu inwestycji Olchowa Domy działa wypożyczalnia motocykli, Kancelaria radców prawnych, warsztat samochodowy, komisariat policji, auto naprawa, studio urody, poczta, przychodnia weterynaryjna. Na smaczny obiad bądź kolację można wybrać się do: Pizzeria Serrano PIZZA & GRILL, Primo Piatt, Pizzeria Rimini.

Komunikacja
W niedalekiej odległości od inwestycji Osiedle Olchowa znajduje się przystanek autobusowy z liniami 167, 168, 267, N3. Dodatkowo łatwo dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta, co  umożliwia szybkie przemieszczanie się w kierunku centrum Gdańska .

Opieka medyczna
W pobliżu znajduję się  Przychodnia Jabłoniowa oraz apteka.

Edukacja
W sąsiedztwie nowych domów Ujeścisko-Łostowice działa wiele przedszkoli dla najmłodszych mieszkańców m.in. Przedszkole Srebrna Kotwica, Wielka Przygoda, Przedszkole niepubliczne, Martolandia. W okolicy można również znaleźć Language Box - Szkoła Językowa, II Podstawowo - Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO.

Sport i rekreacja
W pobliżu nowych domów w Gdańsku znajduje się: Trener Wellness & Spa, Prak Credowa, Park w Dolince - gdzie można uprawiać sport na świeżym powietrzu, boisko piłkarskie oraz orlik.

Kultura i rozrywka
W okolicy inwestycji deweloperskie od City House zlokalizowana jest biblioteka, w której można wypożyczyć nowe oraz ulubione książki, ponadto niedaleko mieści się także ogród imienia Fryderyka Chopina oraz Malbork.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Olchowa - domy - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperCity House
Osiedle Olchowa - domy - inwestycja wyprzedana
Województwopomorskie
Miasto/PowiatGdańsk

Miasto/StrefaUjeścisko
Data zakończeniaI kwartał 2021
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

szeregowy

Ogrzewanie

gazowe

Otoczenie

sklep spożywczy, komunikacja miejska, usługi

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy

Liczba planowanych budynków

92


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Olchowa - domy - inwestycja wyprzedana

ul. Kminkowa 2/6, Gdańsk