Sun House - inwestycja wyprzedana


  • Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Kleczkowska 49
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Sun House - inwestycja wyprzedana


SUN HOUSE to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, w którym czuć energię miasta. Inwestycja obejmuje realizację dwóch budynków, w których znajdą się funkcjonalne mieszkania zaprojektowane zgodnie z najnowszymi wymaganiami technicznymi. Na uwagę zasługuje ciekawa architektura i ciepła kolorystyka nawiązująca do nazwy projektu.

Oferowany kompleks mieszkaniowy realizowany jest etapowo. W ramach pierwszego z nich oddany zostanie 10-kondygnacyjny budynek, w którym znajdą się 202 lokale rozlokowane w 3 klatkach schodowych. Klienci wybierać mogą pomiędzy mieszkaniami 2-, 3- i 4-pokojowymi o powierzchni od 38 do 83 m2. Dla najbardziej wymagających przewidziane są nowe „M” z przestronnymi tarasami, które zlokalizowane zostały na ostatnim piętrze. Z kolei II etap poszerzy pulę dostępnych mieszkań o 145 lokali. Znajdą się one w 7-kondygnacyjnym budynku z 3 klatkami schodowymi. Osoby, które zdecydują się na własne cztery kąty z II etapu inwestycji SUN HOUSE skorzystać mogą z oferty obejmującej kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe. Metraże proponowanych „M” mieszczą się w przedziale od 28 do 82 m2. Ponadto z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach przewidziano 2-poziomowy garaż oraz kilkadziesiąt stanowisk postojowych na terenie osiedla.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych klientów, deweloper TEMAR proponuję wariant wykończenia mieszkania pod klucz. To doskonała oferta dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić czas i wprowadzić się do gotowego lokum dopasowanego do ich stylu i potrzeb. Deweloper współpracuje tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi ekipami, a do wykończenia lokali używane są materiały od najlepszych producentów. Co więcej, nabywca otrzymuje 24-miesięczną gwarancję na wykonaną usługę.

LOKALIZACJA
Inwestycja SUN HOUSE powstaje na Śródmieściu, przy ul. Kleczkowskiej 49 i jest oddalona zaledwie o 2 km od Rynku Starego Miasta Wrocławia. Lokalizacja ta zachwyci wszystkich lubiących życie w dużym mieście. Klimat Wrocławia czuć tu tuż za progiem! Mieszkańcy osiedla SUN HOUSE na wyciągnięcie ręki mieć będą niezbędne na co dzień punkty handlowe oraz usługowe. Nie brakuje tu także lokali gastronomicznych czy sprawnej komunikacji miejskiej. Ze względu na atrakcyjny wybór placówek edukacyjnych, zakup nowego mieszkania na Śródmieściu polecić należy rodzinom z dziećmi – bliskość szkoły czy przedszkola to gwarancja wygody i bezpieczeństwa. Co ważne w pobliżu znaleźć można także tereny zielone, które pozwalają na codzienny relaks na świeżym powietrzu.

SUN HOUSE to przestrzeń idealna dla wszystkich, którzy poszukują nowoczesnego i komfortowego miejsca do życia w pobliżu serca Wrocławia.

Handel
W pobliżu inwestycji Sun House znaleźć można m.in.: Tesco, E. Leclerc, Simply Market, Lidl, Żabkę, Biedronkę. Na zakupy warto wybrać się również na targ przy ul. Ptasiej.

Usługi
W okolicy inwestycji dewelopera TEMAR działa poczta, placówki banków, salony urody i wiele innych. Ponadto znaleźć tu można liczne lokale gastronomiczne, wśród których wymienić można m.in.: Bar Mai Lan, Bistro Narożnik, Pizzeria Muzyczna, Gallo Nero, Bar Smacznego, Restauracja Wilk Syty.

Komunikacja
Doskonałe skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta to jedna z wielu zalet lokalizacji osiedla Sun House. W pobliżu inwestycji kursują tramwaje 14, 15, 24 oraz autobusy K i 142. Ponadto w niedalekiej odległości umiejscowiony jest Dworzec Nadodrze. Zmotoryzowanych mieszkańców z pewnością ucieszy łatwy dostęp do Obwodnicy Śródmiejskiej oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Opieka medyczna
W okolicy nowych mieszkań od dewelopera TEMAR zlokalizowane są: NZOZ MARO-DENT, Zespół Usług Medycznych Lek-Trans, Szpital MSWiA, NZOZ CURATIO, Instytut Medyczny EMC czy Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus Clinic. Ponadto w pobliżu mieszczą się: Apteka Silesia, Apteka Wratislavia, Apteka Dr Max i inne.

Edukacja
Kolejną zaletą Sun House jest atrakcyjny wybór placówek edukacyjnych. W okolicy znaleźć można: Żłobek Hocki Klocki, Przedszkole nr 126 Różanka, Przedszkole nr 77 Tęczowe Siódemki, Szkoła Podstawowa nr 50, Szkoła Podstawowa nr 108 im. J. Tuwima, Szkoła Podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego, Szkoła Podstawowa nr 58, Liceum Ogólnokształcące nr III im. A. Mickiewicza, Liceum Ogólnokształcące nr X im. S. Sempołowskiej. Ze względu na łatwy i szybki dojazd do Uniwersytetu Wrocławskiego zakup nowego mieszkania w inwestycji Sun House polecić należy także studentom oraz prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie.

Sport i rekreacja
Idealnym miejscem na relaks po aktywnym dniu okaże się Park Staszica oraz Skwer Sybiraków.

Kultura i rozrywka
Łatwy dojazd do Rynku Starego Miasta daje możliwość korzystania z rozrywek, jakie oferuje centrum Wrocławia. Ponadto w pobliżu inwestycji Sun House działa Centrum Kultury Agora.

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Sun House - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperTEMAR Deweloper
Sun House - inwestycja wyprzedana
Województwodolnośląskie
Miasto/PowiatWrocław

Miasto/StrefaKleczków
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoi2 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, szkoła, przedszkole, centrum handlowe

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia

Liczba planowanych mieszkań

342

Liczba planowanych budynków

2


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeSun House - inwestycja wyprzedana

ul. Ślężna 27B, Wrocław