Zielona Dolina


  • Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Rossiniego
  • Liczba pokoi: 3
  • Powierzchnia: 56,10 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Zielona Dolina


Zielona Dolina to nowoczesne osiedle dewelopera J.W. Construction realizowane na warszawskiej Białołęce. Inwestycja została podzielona na etapy – pierwszy z nich został oddany w 2017 roku, natomiast zamknięcie II etapu planowane jest na 30 kwietnia 2018 roku.

Oferowane osiedle to odpowiedź na potrzeby dzisiejszych klientów, którzy pragną zamieszkać w miejscu łączącym w sobie spokój z dostępem do wygód dużego miasta. Inwestycja składa się z niewysokich budynków umiejscowionych na ogrodzonym terenie. Poza wygodnymi mieszkaniami nabywcy znajdą tu starannie zaplanowany i wypielęgnowany teren wokół. Dwupiętrowa zabudowa podkreśla kameralny charakter osiedla. Zielona Dolina to ogrodzony i strzeżony kompleks, w którym mieszkańcy będą mogli cieszyć się bezpieczeństwem i wygodą. Duży wybór metraży i układów sprawia, że swoje miejsce znajdą tu zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi.

Projekt Zielona Dolina (etap I) został doceniony zarówno przez mieszkańców, jak i specjalistów branży budownictwa, co zostało potwierdzone tytułem Perły Najwyższej Jakości w kategorii QI Produkt 2015.

Na uwagę zasługują także bardzo atrakcyjne ceny nowych „M”. Jeżeli poszukujecie nieruchomości łączącej w sobie wysoką jakość z niskimi kosztami zakupu i utrzymania, Zielona Dolina okaże się spełnieniem marzeń!

LOKALIZACJA
Kompleks Zielona Dolina zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ulicy Rossiniego (w pobliżu ulic Zadziarska i Ostródzka). Białołęka cały czas się rozwija i staje się integralną częścią Warszawy. Wszystko dzięki rozbudowie dróg, transportu publicznego oraz realizacji inwestycji mieszkaniowych, takich jak Zielona Dolina. Lokalizacja ta przypadnie do gustu wszystkim, którzy chcieliby cieszyć się spokojem i kameralną atmosferą bez rezygnacji z dostępu do centrum stolicy ze wszystkimi jego udogodnieniami i rozrywkami. Warto dodać, że także sama dzielnica ma sporo do zaoferowania. Na terenie Białołęki działają liczne sklepy, punkty handlowo-usługowe, przedszkola i szkoły. Tu wszystko jest pod ręką! Ponadto w okolicy znaleźć można tereny zielone, co stwarza możliwość aktywnego spędzania czasu i złapania oddechu po ciężkim dniu.

Handel
Właściciele nowych mieszkań na warszawskiej Białołęce mogą cieszyć się dostępem do rozwiniętego zaplecza handlowego. Niedaleko inwestycji dewelopera J.W. Construction można znaleźć sklepy, takie jak: Żabka, Piekarnia Putka, Lewiatan, sklep spożywczy Jaskółka.W nieco dalszej odległości od osiedla zlokalizowany jest Carrefour Express, Biedronka oraz Netto.

Usługi
W okolicy inwestycji Zielona Dolina II znajduje sie także wiele lokali gastronomicznych i kawiarni, wśród których wymienić można: Wyspę Kuchmistrza, Sushi and Kimchi, Pizzerię DaGrasso, Pizzerię Biesiadowo, Restaurację MIDORI, Restaurację Eliksir, Kuchnię Turecką, Restaurację Pod Herbami, Restaurację SZKUTNIA.

Komunikacja
Dostęp do rozwiniętej komunikacji do kolejna korzyść wynikająca z zakupu nowego mieszkania przyulicy Rossiniego. W pobliżu można znaleźć przystanki autobusów takich jak: 120. 134, 304, 334 oraz linii nocnej N14. Trochę dalej usytuowana jest stacja PKP oraz Droga Ekspresowa S8, dzięki którym łatwo i szybko można dostać się do centrum Warszawy

Opieka medyczna
W sąsiedztwie nowych mieszkań od dewelopera  J.W. Construction do dyspozycji jest kilka gabinetów i przychodni (Stomatolog Tałaj Barbara, Stomatolog CLUB DENT, Holdent, Centrum Medyczne Białołęka,) a także kilka aptek m.in. Apteka Nonstop, Apteka Ubera.

Edukacja
Inwestycja na warszawskiej Białołęce zlokalizowana jest w pobliżu licznych placówek edukacyjnych. W okolicy można znaleźć np. przedszkola (Przedszkole Niepubliczne Jarzębinka, Przedszkole Arka Noego, Przedszkole Mały Kopernik ), szkoły podstawowe (Szkoła Podstawowa nr 112 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kownackiej, Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Szkoła Podstawowa nr 356) oraz Zespół Szkół nr 2 im. Prymasa Wyszyńskiego.

Sport i Rekreacja
Mieszkańcy inwestycji Zielona Dolina II mogą cieszyć się bliskością terenów zielonych m.in. Rezerwatu Przyrody Puszcza Słupecka, co sprzyja spacerom czy innym aktywnością fizycznym. Niedaleko znajduje także place zabaw (Bociani Zakątek, Truskawkowe Pole) oraz sala zabaw dla dzieci w Warszawie Kulka.

Kultura i rozrywka
W okolicy nowych mieszkań na warszawskiej Białołęce znajduje się sporo obiektów kulturalno-rozrywkowych takich jak Multikino Targówek. Dzięki dobrej komunikacji mieszkańcy mają łatwy dostęp do każdej części  Warszawy, która pochwalić się może bogatym programem kultualno-rozrywkowym. 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Zielona Dolina


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperJ.W. Construction Holding S.A.
Zielona Dolina
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaKobiałka
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia56,10 m2
Liczba pokoi3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
ZD_II_14_2_rezerwacjaM56,10 m23 pok.Parterb.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

osiedle monitorowane, osiedle zamknięte , usługi, sklep spożywczy

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

powyżej 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeZielona Dolina

ul. Ostródzka 268, Warszawa

22 777 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę