Kielce - Nowe mieszkania i domy

O nas

Kielce, jak i całe województwo świętokrzyskie nabierają rozpędu inwestycyjnego, proponując coraz ciekawsze oferty deweloperskie.  Łatwo sprawdzić za pośrednictwem naszego portalu gdzie i jakie nowe domy i mieszkania na sprzedaż są obecnie dostępne na rynku pierwotnym w Kielcach i okolicach. Prezentujemy sprawdzone i aktualne informacje o wszystkich inwestycjach z rynku pierwotnego w danym regionie. Na naszym portalu znajdą Państwo aktualną ofertę wszystkich deweloperów działających w regionie.

 Jakie możliwości daje nasz serwis poszukującym?

Jesteśmy świadomi jak bardzo różne mogą być oczekiwania klientów rynku mieszkaniowego. Z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy intuicyjną wyszukiwarkę z licznymi filtrami (takimi jak lokalizacja, ilość pomieszczeń, garaż, rodzaj zabudowy). Wystarczy podać wszystkie swoje preferencje i cieszyć się ofertami spełniającymi Państwa oczekiwania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym inwestorem, zapraszamy do zakładki Deweloperzy, będącej obszerną bazą deweloperów z Kielc i okolic. Po szczegółowe informacje, zarówno na temat firm jak i ich realizacji warto zajrzeć do naszego działu Newsy, gdzie regularnie publikujemy dla Państwa interesujące materiały na ten temat.

Równie cenne informacje znajdą Państwo w zakładkach Porady oraz Ważne i na temat. Zależy nam na dostarczeniu najświeższych  i rzetelnych informacji związanych z zakupem mieszkania. Dzięki naszym artykułom zdobędą Państwo cenną wiedzę z zakresu finansów, kredytów hipotecznych, aranżacji wnętrz oraz formalnej strony zakupu nowego „M”.

Osobną sekcję poświęciliśmy, cieszącemu się coraz większą popularnością, programowi Mieszkanie dla Młodych. Do zakładki MDM trafiają teksty dotyczące zasad projektu, informacje na temat nowelizacji ustawy o MDM czy aktualne limity MDM Kielce. Wzrokowcom polecamy skorzystać z mapy, gdzie kolorem niebieskim zostały oznaczone nowe mieszkania w MDM z Kielc.

1.47