Kraków - Nowe mieszkania i domy

O nas

DOPOZNANIA.PL to idealny portal dla wszystkich, którzy poszukują własnych czterech kątów. Obszerna baza nowych mieszkań i domów Kraków daje możliwość poznania wielu inwestycji realizowanych na terenie stolicy Małopolski. Nasz serwis gwarantuje dostęp do wszelkich kluczowych informacji, takich jak lokalizacja czy ceny nieruchomości z rynku pierwotnego w Krakowie.

Dzięki naszej instynktownej wyszukiwarce znalezienie nowego mieszkania lub domu w Krakowie stanie się łatwe i przyjemne. Filtry takie jak liczba pokoi, dzielnica czy metraż pozwolą Państwu dotrzeć do ofert, które najlepiej spełniają Państwa oczekiwania.

Na naszej stronie znajduje się także aktualna baza krakowskich deweloperów, dzięki czemu mogą Państwo poznać wszystkie inwestycje realizowane przez daną firmę, a także szybko i skutecznie skontaktować się z deweloperem.

Jednak DOPOZNANIA.PL oferuje znacznie więcej! W zakładce Newsy na bieżąco publikujemy najnowsze informacje dotyczące inwestycji budowanych w Krakowie. Ponadto zapewniamy dostęp do wartościowych wskazówek i rad, które ułatwią zakup nowego domu lub mieszkania w Krakowie. Warto zaglądać do zakładek Ważne i na temat oraz Porady, gdzie znajdą Państwo artykuły dotyczące nowinek z rynku nieruchomości, kredytów hipotecznych, urbanistyki Krakowa oraz wyposażenia własnych czterech kątów.

Osoby zainteresowane programem Mieszkanie dla Młodych, powinny zwrócić szczególną uwagę na zakładkę MDM, gdzie zamieszczamy materiały dotyczące zasad programu MDM, nowelizacji ustawy o MDM czy limitów MDM w Krakowie. Dodatkowo przy każdej inwestycji kwalifikującej się do dopłaty MDM znajduje się specjalne oznaczenie. Nowe domy i mieszkania w MDM z Krakowa zostały także specjalnie oznaczone na mapie dostępnej na naszym serwisie nieruchomości z rynku pierwotnego.

DOPOZNANIA.PL pomaga także kupić nowe „M” za mniej. W zakładce Promocje publikujemy informacje o najnowszych rabatach, ofertach specjalnych i promocjach deweloperów z Krakowa.

Działamy także na serwisach społecznościowych, takich jak: FacebookGoogle+Twitter

2.37