Lublin - Nowe mieszkania i domy

O nas

Lubelskie i Lublin to jeden z najmniej odkrytych i najbardziej urokliwych regionów Polski. Zarówno więc decyzja o zamieszkaniu tu jak i o inwestowaniu w mieszkaniówkę jest dobrym pomysłem.  Łatwo sprawdzić za pośrednictwem naszego portalu gdzie i jakie nowe domy i mieszkania na sprzedaż są obecnie dostępne na rynku pierwotnym w Lublinie i okolicach. Prezentujemy sprawdzone i aktualne informacje o wszystkich inwestycjach z rynku pierwotnego w danym regionie. Na naszym portalu znajdą Państwo aktualną ofertę wszystkich deweloperów działających w regionie.

Ogromną zaletą naszego serwisu jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom różnych grup klientów. Z myślą o rozmaitych oczekiwaniach i potrzebach stworzyliśmy intuicyjną wyszukiwarkę, dzięki której znalezienie nowego „M” stanie się łatwe i przyjemne. Ilość dostępnych filtrów (takich jak: lokalizacja, rodzaj zabudowy, garaż, ilość pomieszczeń) sprawia, że trafią do Państwa tylko te oferty, które odpowiadają Państwa wymaganiom.

Jednak oszczędność czasu, to nie wszystko! Nasz serwis udziela także praktycznych porad dotyczących rynku mieszkaniowego. W zakładkach Porady oraz Ważne i na temat znajdą Państwo garść nowinek i niezbędne informacje z zakresu aranżacji wnętrz, urbanistyki miast, kredytów hipotecznych i innych formalności związanych z nabyciem własnych czterech kątów.

Osobom, które planują zakup lokalu przy wsparciu rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, polecamy odwiedzić zakładkę MDM, gdzie publikujemy materiały o zasadach projektu i newsy z nim związane. Dzięki naszym artykułom dowiedzą się Państwo wszystkiego o aktualnych limitach MDM Lublin, nowelizacji ustawy o MDM czy wymaganiach stawianych osobom chcącym skorzystać z dopłaty. Ponadto wszystkie nowe mieszkania w MDM z Lublina zostały specjalnie oznaczone na mapie.

Serwis ułatwia też bezpośredni kontakt z deweloperami inwestującymi w Lublinie i okolicach, istotny przed podjęciem decyzji o zakupie nowego domu lub mieszkania. Dysponujemy obszerną bazą deweloperów z Lublina, dzięki czemu mogą Państwo porównać konkurencyjne propozycje różnych firm.

0.75