Autor: Dopoznania.pl
19 sierpnia, 2019Newsy

Nowe domy w Gdańsku – sprawdź ofertę nieruchomości w zabudowie szeregowej

City House Osiedle Olchowa DomyW Gdańsku, przy ul. Migdałowej  powstaje Osiedle Olchowa - domy, wobec którego nie możesz pozostać obojętnym. Oferuje ono bowiem kameralną i dającą wytchnienie atmosferę, której tak bardzo potrzebujemy, uczestnicząc w codziennym pędzie życia.

Projekt, zaproponowany przez dewelopera City House składa się z nowych domów w zabudowie szeregowej. Posiada ona wiele zalet, łącząc poczucie prywatności i odpowiedniej przestrzeni z optymalizacją kosztów zakupu i późniejszej eksploatacji.

Spokojna okolica o podmiejskim charakterze, połączona została w przypadku tej inwestycji, z bliskością centrum. Dzielnica Ujeścisko wyróżnia się niską zabudową i dużą ilością obszarów zielonych i nie brak na jej terenie podstawowych udogodnień, które decydują na co dzień, o komforcie Dekpol Deweloper Osiedle Olchowa domynaszego życia.

Ponadto, okolica Osiedla Olchowa – domy jest bardzo dobrze skomunikowana z głównymi arteriami miasta i trasą WZ. Dlatego też, sprawne poruszanie się po całym regionie, nie stanowi najmniejszego problemu. Właściciele nowych domów od City House będą mieli również zapewniony dogodny dostęp do licznych połączeń komunikacji publicznej. Położony nieopodal Trójmiejski Park Krajobrazowy to doskonałe miejsce na wędrówki i jazdę na rowerze a także spędzanie wolnego czasu, w gronie rodzinnym, ciesząc się bliskością natury.

Jeżeli marzysz o nowym domu w Gdańsku, to ta okolica będzie doskonałym wyborem. Zaciszna i spokojna, umożliwia stały kontakt z wielkomiejską infrastrukturą. Sprawdź ją już dziś!