Autor: Iza
30 maja, 2019Newsy

Wygodny kompleks mieszkaniowy o niskiej zabudowie

W malowniczej okolicy, jednocześnie nieopodal Szosy Kisielińskiej, powstaje nowoczesny kompleks mieszkalny Green Home – kontynuacja, który z wcześniej realizowanymi na tym terenie etapami, tworzy spójną całość, o wysokich walorach funkcjonalnych. To miejsce, w którym życie w budynku wielorodzinnym, nabiera zupełnie nowej jakości.

Firma EBF DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp.k. w pełni wykorzystała swoje bogate doświadczenie i dogłębną znajomość rynku, oferując osiedle z udogodnieniami, które rzeczywiście są poszukiwane przez współczesnych klientów.

Jednym z największych atutów inwestycji Green Home – kontynuacja jest wysoka jakość, zarówno w zakresie wykorzystanych materiałów budowlanych jak i designu. Nowe mieszkania w Zielonej Górze, powstałe w ramach tego projektu, pozwalają prowadzić wygodny tryb życia, w bliskim kontakcie z naturą. W okolicy nie brakuje lasów oraz innych terenów rekreacyjnych, zapewniających łatwy dostęp do kojącej zmysły zieleni.

Jeżeli taka wizja przemawia do Twojej wyobraźni, to zapoznaj się bliżej z ofertą dostępnych jeszcze lokali. Posiadają one powierzchnie od 43,29 m2 do 67,95 m2, w układzie od 2- do 3- pokojowym. Ceny rozpoczynają się już od 199 134 złotych. Podziemna hala garażowa oraz estetycznie i funkcjonalnie zaprojektowane części wspólne, efektownie dopełniają obrazu całości. Termin realizacji projektu, przewidziany został na III kwartał 2020 roku.

Liczba lokali maleje w szybkim tempie, więc pospiesz się z podjęciem decyzji.

 

 

Zobacz inne mieszkania w Zielonej Górze