Autor: Iza
8 lipca, 2019Newsy

Wyspa Spichrzów to Twoje miejsce

Grano Residence to niezwykły projekt, który dzięki swojej nowoczesnej ale jednocześnie czerpiącej z historii miasta architekturze, perfekcyjnie wpisuje się w charakter Wyspy Spichrzów. Z pewnością także i Ciebie nie pozostawi obojętnym, przekonując o trafności wyboru, właśnie tej inwestycji. Niezależnie od tego, czy chciałbyś zamieszkać w komfortowym apartamencie, czy też nosisz się z zamiarem zainwestowania w nieruchomość typu premium, to doskonale trafiłeś.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty od Dekpol Deweloper i przekonaj, jak wyjątkowe jest to miejsce. Planowany termin realizacji projektu to II kwartał 2020 roku. Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze nieruchomości o powierzchni od 23,30 m2 do 87,10 m2. Są to apartamenty w układzie od 1- do 3- pokojowym, które swoim wysokim standardem, zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów.

Dlaczego Wyspa Spichrzów jest tak wyjątkowa? Wybierając tę okolicę, będziesz mieszkać nie tylko w wyjątkowej przestrzeni, pełnej historycznych i kulturalnych konotacji ale jednocześnie zyskasz możliwość szybkiego i łatwego dostępu do ścisłego centrum miasta. Od ulicy Długiej będzie Cię dzielić zaledwie dwuminutowy spacer, od Mariny – pięciominutowy. Dojście do Filharmonii czy Teatru Szekspirowskiego zajmie mniej niż 10 minut. W okolicy znajduje się wszystko, co charakteryzuje wielkomiejską przestrzeń. Dlatego też, okolica Grano Residence będzie zarówno znakomitym miejscem do życia jak i inwestowania środków.