Camelia - inwestycja wyprzedana


  • Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Potrzebna
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  • Powierzchnia: 28,56  - 125,90 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Camelia - inwestycja wyprzedana


W południowo-zachodniej części Warszawy, w dzielnicy Włochy deweloper Bouygues Immobilier Polska realizuje swoją nową inwestycję mieszkaniową Camelia. Ta część stolicy przypadnie do gustu wszystkim, którzy pragną połączyć życie w dużym, dynamicznie rozwijającym się mieście z dostępem do terenów zielonych, wśród których można się zrelaksować i naładować baterie na następny dzień. Szeroki wybór układów i metraży sprawia, że oferta sprzedaży nowych mieszkań na osiedlu Camelia zainteresuje różne grupy nabywców. Proponowane lokale posiadają powierzchnie dodatkowe w postaci ogródków, balkonów i tarasów. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach utworzony zostanie plac zabaw, a zmotoryzowani lokatorzy zaparują swoje samochody w hali garażowej. Komfort i bezpieczeństwo właścicieli nowych mieszkań podniosą wideodomofony. Elewacja budynku utrzymana będzie w modnych, przyjaznych dla oka odcieniach szarości i bieli.

LOKALIZACJA

Warszawskie Włochy znajdują się w czołówce dzielnic stolicy pod względem atrakcyjności warunków życia. Nic dziwnego, że wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości właśnie tu poszukuje własnych czterech kątów. Potencjał tej części miasta wykorzystują także deweloperzy, czego najlepszym dowodem jest osiedle Camelia. Włochy przypadną do gustu wszystkim miłośnikom aktywnego wypoczynku oraz tym, którzy po męczącym dniu pragną odpocząć w otoczeniu przyrody. Na terenie dzielnicy znaleźć można przepiękne tereny zielone, takie jak Staw Cietrzewia czy Park Kombatanta. Nie brakuje tu również ważnych punktów handlowo-usługowych oraz lokali gastronomicznych. Ze względu na dużą ilość placówek edukacyjnych, zakup nowego mieszkania na Włochy Warszawa polecić należy rodzinom z dziećmi. Problemu nie stanowi także komunikacja z centrum Warszawy, mieszkańcy korzystać mogą z linii autobusowych, tramwajowych oraz kolejki WKD i SKM. Mieszkania deweloperskie na warszawskim Włochach okażą się także strzałem w dziesiątkę w przypadku osób, które do stolicy przyciągają interesy. Wszystko dzięki położonemu na terenie dzielnicy Lotnisku Chopina.

Handel
Właściciele nowych mieszkań w inwestycji Camelia na wyciągnięcie ręki mieć będą sklepy, takie jak: Biedronka, Lidl oraz Carrefour Express.

Usługi
W okolicy znaleźć można Urząd Pocztowy nr 97 oraz ciekawe lokale gastronomiczne, np.: Mamun Kebab&Grill Bar, Greenbaar, Tre Orsi Pizza oraz Co nieco Cafe.

Komunikacja
Podróż do centrum umożliwia Szybka Kolej Miejska oraz Warszawska Kolej Dojazdowa. Droga zajmuje od 15 do 20 minut. W okolicy kursują także linie autobusowe i tramwajowe. Najbliższy punkt komunikacyjny – Gniewkowska – znajduje się zaledwie 50 m od terenu inwestycji. Zmotoryzowani mieszkańcy korzystać mogą z tras wylotowych – Al. Jerozolimskie, Al. Krakowska oraz obwodnic – Nowolazurowa i Południowa.

Opieka medyczna
W sąsiedztwie osiedla Camelia znaleźć można ośrodki zdrowia i gabinety, w tym: Zakład Lecznictwa Otwartego, Opra-Med, Face-Clinic Klinika Ortodontyczna. Nie brakuje tu także aptek, wśród których wymienić można: Aptekę Włochy, Aptekę Zdrowie, Aptekę Popularną oraz Aptekę Cefarm 36,6.

Edukacja
Osiedle Camelia doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi. W okolicy znajdują się: Żłobek nr 29, Przedszkole nr 77, Przedszkole Prywatne, Szkoła Muzyczna, Szkoła Dwujęzyczna, Integracyjna Szkoła Podstawowa, Szkoła Podstawowa nr 94.

Sport i rekreacja
Zakup nowego mieszkania w dzielnicy Włochy to także szansa na codzienny relaks na świeżym powietrzu. W poszukiwaniu relaksu warto udać się do Parku Kombatantów, Parku ze Stawami Cietrzewia, Ogrodów Kosmosu oraz nad Staw Koziorożca. .

Kultura i rozrywka
W okolicy inwestycji mieszkaniowego Camelia zlokalizowane jest Kino studyjne ADA oraz Kino 5D Extreme.

Szczegóły inwestycji Camelia - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
Camelia - inwestycja wyprzedana
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaNowe Włochy
Data zakończeniaI kwartał 2019
Powierzchnia28,56  - 125,90 m2
Liczba pokoi1 - 5

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, kościół

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

161

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeCamelia - inwestycja wyprzedana

ul. Dźwigowa 3 lok. 2, Warszawa