Autor: dopoznania.pl
14 grudnia, 2023Newsy

I etap Bemosphere ukończony

Na warszawskim Bemowie rozpoczęto przekazywanie kluczy nabywcą mieszkać z I etapu projektu Bemosphere. W tej fazie zrealizowano 107 lokale o powierzchniach od 25 do 109 m2. Warto przypomnieć, że w ramach projektu realizowane są jeszcze dwa budynki z 182 mieszkaniami, z których kilka nadal szuka swoich właścicieli.

Bemosphere to kolejna inwestycja, którą przejęliśmy od Nexity. Funkcjonalne, wieloetapowe osiedle, zostało zaprojektowane zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Bemowo słynie z obfitości terenów zielonych i rekreacyjnych, okolice projektu są też bardzo dobrze połączone z innymi dzielnicami Warszawy. W nieodległej przyszłości komunikacja usprawni się jeszcze bardziej – w 2026 roku ma zostać oddana do użytku stacja II linii Metra - Chrzanów, która powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Bemosphere. Większość lokali wchodzących w skład I etapu zostało już sprzedanych, w ofercie mamy jeszcze 5 gotowych mieszkań oraz 21 powstających w kolejnej fazie projektu – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Bemosphere jest jedna z inwestycji dewelopera Develia realizowanych przy ul. Szeligowskiej na warszawskim Chrzanowie. Projekt obejmuje 6 nowoczesnych budynków – „Natural”, jako pierwszy z nich, został już ukończony, zaś „Central” oraz „City” są nadal w realizacji, a ich ukończenie zaplanowano na III kwartału 2024 roku. Ceny realizowanych tu mieszkań rozpoczynają się od 15 255 zł/m2.

Pośród lokali znaleźć można zarówno mieszkania z aneksem kuchennym, jak i z kuchnią. Znaleźć można również opcje z dwoma łazienkami lub garderobą. Do każdego mieszkania przypisany jest balkon, taras lub przydomowy ogródek. W budynku Natural znaleźć można również 7 lokali usługowych.

Pod budynkami Bemosphere zaplanowano hale garażowe. Na terenie projektu nie zabraknie również miejsc postojowych dla rowerów. Przy planowaniu inwestycji zadbano również o atrakcyjne powierzchnie zewnętrzne. Miejsca sprzyjające odpoczynkowi, ławki oraz wygodne siedziska – to miejsca, które bez problemów znajdziecie na terenie Bemosphere. Zaplanowano również zielone patio – miejsce bezpieczne, przyjazne i naturalne.

Bemosphera znajduje się w bardzo dobrym sąsiedztwie. Obok projektu znajduje się budynek Time. Znajdujący się obok plac miejski z elementami małej architektury i lokalami usługowymi będzie idealnym miejscem na spotkania towarzyskie. W pobliżu znajduje się również plac zabaw.

Mieszkańcy Bemosphere będą mgli korzystać z dobrze rozwiniętej komunikacji – pobliski przystanek pozwoli na swobodne podróże niezmotoryzowanym, zaś pobliska S8 zapewni dobre połączenia z miastem. Niebawem podróże będą jeszcze łatwiejsze dzięki budowie II linii metra.

Nie brak tutaj również sklepów, placówek edukacyjnych oraz punktów usługowym. W bliskim otoczeniu znaleźć można liczne atrakcje kulturowe i rekreacyjne. 20 minut spaceru dzieli mieszkańców od Parku Górczewska, gdzie warszawiacy chętnie wypoczywają aktywnie. Nieopodal znajduje się również plac zabaw dla dzieci, trampoliny, huśtawki czy boiska, zaś starszaków zainteresują ścieżki spacerowe oraz rowerowe. W parku znajduje się również amfiteatr, gdzie często organizowane są imprezy plenerowe.