Autor: dopoznania.pl
19 czerwca, 2023Newsy

Mieszkania w Pruszkowie? Tylko w Stacji Centrum!

Szukasz mieszkania nieopodal Warszawy, na osiedlu, które w pełni odpowie na wszystkie Twoje potrzeby? Koniecznie sprawdź ofertę Stacji Centrum – projektu w centrum Pruszkowa, który od A do Z projektowany był z jedną myślą – jak dogodzić przyszłym mieszkańcom, by żyło im się tu możliwie najlepiej?

J.W. Construction Holding znalazł odpowiedź na to pytanie. Realizowane przy stacji PKP osiedle Stacja Centrum to nowoczesne lokale, które sprzyjają wygodzie codziennego życia. Poprzez połączenie wyjątkowego projektu osiedla z najlepszą w mieście lokalizacją deweloper stworzył miejsce, które przyszłym mieszkańcom ułatwi zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a życiem prywatnym. Do tego przyszli mieszkańcy znajdą w pobliżu miejsca, w których będą mogli oni rozwijać swoje pasje.

Stacja Centrum to nie tylko dobra lokalizacja, to również bogaty wybór nowych „M” dla klientów J.W. Construction Holding. Ich metraże mieszczą się w zakresie od 25 do 60 m2. Znajdą tu coś dla siebie zarówno single, jak i wieloosobowe rodziny. Całą inwestycję wyróżnia ciekawy, nowoczesny designe, w ramach którego zastosowano tu liczne przeszklenia, zabudowę na balkonach czy podwyższoną akustyczność ścian oraz okien. Wszystko dla wygody nowych lokatorów.

Jeśli nowe mieszkania w Pruszkowie to tylko w Stacji Centrum od J.W. Construction Holding. Osiedle to bije inne zarówno designem, jak i lokalizacją. Warto sprawdzić aktualną ofertę i spośród dostępnych „M” wybrać te, które będzie odpowiadało naszym oczekiwaniom.