Autor: dopoznania.pl
29 lutego, 2024Newsy

Apartamenty Jerozolimska Invest z rabatem

Ulokuj bezpiecznie swój kapitał w ukończony projekt na warszawskich Włochach. Apartamenty Jerozolimska Invest to idealna propozycja dla tych, którzy szukają możliwości zakupu mieszkania w dobrej lokalizacji, z gwarancją zarobku. Wystarczy zdecydować się na jeden z pozostałych w ofercie apartamentów, aby móc zarabiać na jego wynajmie tak szybko, jak tylko to możliwe.

Apartamenty Jerozolimska Invest zlokalizowane są blisko lotniska im. Fryderyka Chopina oraz głównych arterii komunikacyjnych. Dzięki temu chętnie wynajmą tu lokal zarówno osoby odwiedzające stolice samolotem, będąc tu tylko na chwilę, jak i ci, którzy na co dzień będą musieli dojechać do innych części miasta, pozostając w Warszawie jedynie w interesach. Dobra lokalizacja i połączenia komunikacyjne sprawią, że cała Warszawę będą oni mieli na wyciągnięcie ręki.

W ofercie pozostało już tylko kilkanaście lokali, które obecnie nabyć można w atrakcyjnie niskich cenach. J.W. Construction Holding sprzedaje bowiem ostatnie apartamenty z rabatem sięgającym do 15%. O więcej szczegółów warto dopytać w biurze sprzedaży projektu.

Apartamenty w tej lokalizacji są wykończone i w pełni wyposażone, zaś sama inwestycja wykonana jest przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu zachwycać będzie przez lata, zachęcając przy tym podróżnych do wynajmu apartament właśnie w tej lokalizacji.

Warto dodać, że projekt jest już ukończony, dzięki czemu zaraz po zakupie można rozpocząć zarabianie na wynajmie.