Kuropatwy Park


  • Warszawa, Ursynów, Dąbrówka, ul. Kuropatwy 28
mapa
  • Cena od: 575 000 zł
  • Liczba pokoi: 4 - 7
  • Powierzchnia: 97,70  - 205,28 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
4 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Kuropatwy Park


Osiedle Kuropatwy Park to nowoczesne domy energooszczędne, zlokalizowane przy ul. Kuropatwy na Warszawskim Ursynowie. Te nowoczesne bliźniaki, przygotowane przez deweloper Beton Stal Ostrołęka Development są już gotowe, wykonane w standardzie deweloperskim. Klienci maja jedynie za zadanie wykończyć wnętrze budynku zgodnie ze swoją wizją, co należy zresztą do najprzyjemniejszych etapów przeprowadzki.
Każdy z nowych domów na Osiedlu Kuropatwy Park ma metraż ponad 200 m2, co daje aż 6 do 7 pokoi. Dzięki temu jest to idealna opcja również dla dużych rodzin, gdzie każdy chciałby posiadać własne cztery ściany. Od każdego lokalu przynależy również obszerny ogródek, którego powierzchnia sięgać może aż 150 m2. To jednak jeszcze nie wszystko – szczególnym wyróżnikiem domów na Osiedlu Kuropatwy Park są zastosowane nowoczesne rozwiązania, takie jak ogrzewanie podłogowe i rekuperacja, gwarantująca mieszkańcom komfort, oszczędność oraz, co najważniejsze – powietrze wolne od alergenów. Wszystko to, aby na tym osiedlu żyło się lepiej.

LOKALIZACJA

Dzielnica Ursynów znajduje się w lewobrzeżnej części Warszawy. Jest to obszar prężnie rozwijający się, nic więc dziwnego, że powstaje tu coraz więcej nowych inwestycji mieszkaniowych. Miejsce dla siebie znajdzie tu każdy, kto ceni sobie spokój i bliskość centrum miasta. Jednocześnie lokalizacja ta to gwarancja dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej, nie braknie tu też szkół, przedszkoli czy ośrodków sportowo-rekreacyjnych.

Mieszkańcy Warszawskiego Ursynowa mogą się cieszyć również dobrze rozwiniętą komunikacją miejską. Pobliskie przystanki autobusowe oraz stacje metra sprawią, że podróże po stolicy staną się codzienną przyjemnością. Po powrocie do domu będą oni zaś mogli korzystać z pobliskich terenów zielonych, wśród których znaleźć można Skarpę Ursynowską czy Las Kabacki.

Handel
Kuropatwy Park to inwestycja usytuowana w południowej części Warszawy na Ursynowie. W jej otoczeniu znaleźć można punkty, takich sieci jak Żabka, Fresh Market, Lewiatan, Carrefour Express, kilka mniejszych sklepów m.in.  z naturalną żywnością Solida Food, Delikatesy Zosia, Delikatesy Benedyktyńskie, My Friend (artykuły dla psa i kota), sklep zoologiczny Mysiadło Piaseczno. W niewielkiej odległości od obiektu znajduje się również LIDL i Selgros Cash & Carry. Nieco dalej położone jest  centrum handlowe przy ul. Puławskiej, a w nim Auchan, LAVARD, Deichamnn, Empik, H&M.
Usługi
Ursynów obfituje w różne punkty usługowe. Najbliżej ul. Kuropatwy są: stacja paliw ORLEN, salon i serwis Lexusa, serwis szyb samochodowych NordGlass, wulkanizacja SPEEDGUM, punkty gastronomiczne (Trattoria Numero Uno, Restauracja Brasserie), skład materiałów budowlanych oraz bankomat Euronet. W promieniu 3 km znaleźć można urząd pocztowy, przychodnię weterynaryjną „Łabędzia”, Całodobową Lecznicę dla zwierząt Alma-Wet oraz bardziej urozmaiconą ofertę restauracji (Gusto - Restauracja i Winoteka, La Favola Pizzeria & Ristorante, Bayon Bar, Stajnia Smaków, Sami Swoi Restauracja Polska, Restauracja Sushido Piaseczno, KEBAB KING).
Komunikacja miejska
Ulica Puławska krzyżująca się z ul. Kuropatwy to idealny wyjazd z osiedla zarówno w kierunku centrum Warszawy, obwodnicy jak i w stronę Piaseczna. Każda zmotoryzowana osoba powinna szybko i sprawnie trafić do celu, dzięki tak dobrze rozbudowanej sieci dróg. W pobliżu inwestycji znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej „Dąbrówka”, z którego kursują linie 709, 727, 739, L39 i N83 w kierunku Metro Wilanowska, PKP Jeziorki, Julianowska – cmentarz oraz Szkolnej.
Opieka medyczna
W okolicy inwestycji Beton Stal Ostrołęka Development Dom znajduje się wiele placówek stomatologicznych, należą do nich m.in.Dental Nova, DENTICA, Silver Dent, MILIDENT, ArtDental. Jest tam również kilka prywatnych gabinetów lekarskich (m.in. chirurg, ginekolog, psychiatra). W sąsiedniej miejscowości Piaseczno do dyspozycji mieszkańców jest Prywatna Przychodnia Lekarska, BicoMedica czy Centrum Medyczne CMP, a w okolicy liczne apteki (49, Nefrytowa, Postępu Piaseczno, DOZ Dbam o zdrowie).
Edukacja
Rodzice maluchów w wieku przedszkolnym i młodszych mogą skorzystać z usług placówek: Zaczarowana Pozytywka, Niepubliczne Przedszkole Pomarańczowa, Żłobek Bambinek, Malinowy Domek - Niepubliczny Żłobek, Przedszkole Akwarella, Niepubliczne Przedszkole NUTKA,Przedszkole i Szkoła Podstawowa Heliantus.
Sport i rekreacja
Najbardziej zadowoleni z lokalizacji Kuropatwy Park będą ludzie zafascynowani wszelkimi sztukami walki (w  promieniu 5 km znajduje się Bąkowski Fight Club, Kaishin Dojo, Uczniowski Klub Judo Bushido) oraz innymi aktywnościami sportowymi. W okolicy jest Europejskie Centrum Tenisa, Akademia Tańca I Am Dance, szkoła Joga Biała oraz duży obszar leśny idealny do przebywania na świeżym powietrzu, spacerowania, biegania i wycieczek rowerowych.
Kultura i rozrywka
W sąsiadującym z Ursynowem Piasecznie jest park rozrywki Extreme Warrior, Park Linowy na Skarpie Powsińskiej wraz z Ogrodem Botanicznym PAN oraz Parkiem Kultury w Powsinie. Osoby rządne bardziej urozmaiconych wrażeń do dyspozycji mają pełną ofertę warszawskich atrakcji jak Escape Roomy, zabytki czy kluby muzyczne.

Zapytaj o szczegóły

Szczegóły inwestycji Kuropatwy Park


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperBeton Stal Ostrołęka Development Dom Sp. z o.o.
InwestycjaKuropatwy Park
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatWarszawa

Miasto/StrefaDąbrówka
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia97,70  - 205,28 m2
Liczba pokoi4 - 7

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
15D204,88 m27 pok.Parter999 000 zł
4 700 zł/m2
rzut
mieszkanie 97,70 m2M97,70 m25 pok.ParterBrak danych575 000 zł
5 885 zł/m2
rzut
mieszkanie 142,96 m2M142,96 m24 pok.ParterBrak danych699 000 zł
4 889 zł/m2
rzut
10_wykończone pod kluczD205,28 m26 pok.Parter1 300 000 zł
6 333 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Bezpłatny poradnik inwestora

"Mieszkanie - 10 sposobów negocjacji cen z deweloperem"


Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Infrastruktura

osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, centrum sportowe, centrum handlowe

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania, Domy

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Liczba planowanych budynków

20


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje  • Cena od: 575 000,00 zł
  • Powierzchnia: 97,70  - 205,28 m2
  • Liczba pokoi: 4 - 7
  • Termin oddania: I kwartał 2019

Zapytaj o szczegóły

Kuropatwy Park

Wilcza 44, Warszawa

784 39 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować