Osiedle Jaśminowe - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Karpia / Sielawy
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 28,37  - 89,47 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Jaśminowe - inwestycja wyprzedana


Nowe mieszkania na poznańskim Starym Mieście zlokalizowane zostały w kompleksie 14 domów wielorodzinnych, mieszczących w sumie 375 mieszkań, tworząc wyjątkowo przyjazne i kameralne Osiedle Jaśminowe. Doskonała aranżacja pod względem małej architektury i przyległej zieleni wraz ze spokojną i bezpieczną przestrzenią do odpoczynku i rekreacji sprawia, że atmosfera na osiedlu cechuje się niezwykle ciepłą aurą. Oferowane lokale dostępne są w szerokim wachlarzu powierzchni i występują w wariantach jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych o wielkościach od 28,6 do 98,4 m2. Umożliwia to kreatywne planowanie i dopasowanie lokali do swoich indywidualnych marzeń oraz potrzeb. Osiedle Jaśminowe jest przyjazne także dla osób niepełnosprawnych. Monitoring o wysokiej jakości połączony z całodobową obecnością pracowników ochrony to gwarancja bezpieczeństwa. Dodatkową pewność i spokój zapewnią antywłamaniowe drzwi w każdym lokalu. Mieszkańcy mogą także skorzystać z przestronnego parkingu, którego lokalizacja została zaplanowana w taki sposób by jednocześnie pełnił rolę ekranu akustycznego, zapewniającego jeszcze większy komfort i izolację od hałasu.

Inwestycja realizowana jest etapowo:
I etap inwestycji – zrealizowany, mieszkania gotowe do odbioru
II etap inwestycji – zrealizowany, mieszkania gotowe do odbioru
III etap inwestycji – w budowie

Ceny miejsc postojowych:
wielopoziomowa hala garażowa - 22 601 zł brutto
naziemne miejsce postojowe bez KW - 10 206 zł brutto
naziemne miejsce postojowe z KW - 11 623 zł brutto

LOKALIZACJA
Znajdujące się w północnej części Poznania Naramowice to miejsce wprost stworzone dla wszystkich, którzy poszukują połączenia typowego dla obrzeży spokoju z dostępem do wszelkich wygód i rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego. Osoby planujące zakup własnych czterech kątów w tej dzielnicy mają do wyboru atrakcyjne mieszkania w rozmaitych metrażach i układach, a najlepszym tego dowodem jest Osiedle Jaśminowe. Mieszkańcy Naramowic na wyciągnięcie ręki mają sklepy, punkty usługowe oraz ośrodki zdrowia. Ze względu na pobliskie placówki edukacyjne na różnych etapach kształcenia oferta nowych mieszkań w Naramowicach zainteresować powinna rodziny z dziećmi. Problemu nie stanowi także komunikacja z innymi częściami Poznania – swobodne przemieszczanie się gwarantuje komunikacja miejska. Kolejną zaletą Naramowic są atrakcyjne tereny zielone, wśród których można wypocząć przed kolejnym aktywnym dniem. Słowem – na Naramowicach jest wszystko, czego potrzeba do wygodnego, komfortowego życia.

Handel
W pobliżu Osiedla Jaśminowego znaleźć można markety (Biedronka, Chata Polska, Tesco, Netto) oraz mniejsze sklepy (Żabka, Chata Polska).

Usługi
W okolicy Osiedla Jaśminowego zlokalizowane są: poczty, placówki banków, bankomaty, salony urody, lokale gastronomiczne (Beef Burger, Pizzeria Tivoli) oraz wiele innych punktów usługowych.

Komunikacja
Dzięki kursującym w okolicy autobusom (także linia nocna) właściciele nowych mieszkań na Osiedlu Jaśminowym w szybki i wygodny sposób mogą dotrzeć do centrum oraz innych części Poznania. W nieco dalszej odległości zlokalizowany jest przystanek Poznańskiego Szybkiego Tramwaju tzw. PESTKI, a w przyszłości również przez Naramowice ma przebiegać trasa tramwajowa.

Opieka medyczna
Na Naramowicach nie brakuje aptek (Apteka Naramowicka i Dom Leków) oraz ośrodków zdrowia.

Edukacja
Naramowice gwarantują dostęp do placówek edukacyjnych na różnych poziomach kształcenia, wśród nich wymienić można: Przedszkole nr 141 im. Dziadka Borodzieja, Szkołę Podstawową nr 60, Szkołę Podstawową nr 35. Ze względu na bliskość Kampusu Morasku zakup nowego mieszkania na Osiedlu Perspektywa sprawdzi się również w przypadku studentów.

Sport i rekreacja
Relaks na świeżym powietrzu oraz aktywny wypoczynek umożliwia Rezerwat Meteoryt Morasko oraz Rezerwat Żurawiniec. Drugi z nich otrzymał dotację na rozwój w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Otrzymane pieniądze pozwolą zrealizować plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę i badmintona oraz stoły do gry w ping ponga i szachy. O formę można zadbać także w klubie Orange Gym.

Rozrywka i kultura
W pobliżu nowych mieszkań na Naramowicach zlokalizowane jest Centrum Handlowe Poznań Plaza, w który poza sklepami i restauracjami znaleźć można kino Cinema City oraz IMAX. 

Szczegóły inwestycji Osiedle Jaśminowe - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperEcho Investment S.A.
Osiedle Jaśminowe - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaNaramowice
Data zakończeniaII kwartał 2019
Powierzchnia28,37  - 89,47 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

częściowo zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

ogrzewanie miejskie

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, osiedle monitorowane, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, loggia

Liczba planowanych mieszkań

375

Liczba planowanych budynków

14


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Jaśminowe - inwestycja wyprzedana

ul. Rubież 14/44, Poznań