Osiedle Nowy Bnin


  • Bnin, Kórnik, Poznań
  • Termin oddania: IV kwartał 2017
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Nowy Bnin


Osiedle Nowy Bnin to nowoczesny kompleks składający się z 18 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Realizacja projektu została podzielona na etapy. Pierwszy z nich obejmujący budynki 1-2 oraz 5-12 oddany zostanie w czerwcu 2018 roku. Z kolei etap II, w skład którego wchodzą budynki o numerach 3-4 oraz 13-18 zamknięty zostanie w maju 2019 roku.

W ofercie sprzedaży znalazły się lokale 4-pokojowe o powierzchni 84,09 m2 (+garaż 15,21 m2) oraz lokale 5-pokojowe liczące 98,52 m2. Dużym atutem proponowanych nieruchomości są przynależne ogródki, których metraż mieści się w przedziale od 81 aż do 443 m2. Własny kawałek zieleni pozwoli mieszkańcom stworzyć wyjątkową strefę rekreacji, w której będą mogli wypocząć po wyczerpującym dniu.

Odpowiadający za realizację osiedla deweloper R.F. Construction doskonale rozumie potrzeby dzisiejszych nabywców. Firma oferuje kompleksową i bezpłatną pomoc w zakresie kredytów hipotecznych. Niezależny doradca finansowy pomoże dobrać ofertę, która w optymalny sposób dopasowana będzie do indywidualnych preferencji klienta.

LOKALIZACJA
Oferowane przez R.F. Construction osiedle zlokalizowane jest w Bninie przy ulicy Czołowskiej. Miejscowość położona jest na terenie dobrze rozwiniętej gminy Kórnik. Miejsce to zadowoli wszystkich, którzy cenią swobodę i bezpieczeństwo. Osoby, które zdecydują się na Bnin będą mogły cieszyć się połączeniem spokojnej, podmiejskiej lokalizacji z dostępem do niezbędnej infrastruktury. Bliskość komunikacji miejskiej zapewnia łatwy dostęp do Poznania, dzięki czemu w szybki sposób dotrzeć można do pracy, na uczelnię czy na spotkanie z przyjaciółmi. Nowy Bnin daje możliwość spokojnego mieszkania bez rezygnacji z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej dużego miasta. Ponadto na miejscu znaleźć można sklepy, punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. Po wyczerpującym dniu nieocenione okaże zielona okolica, która daje duże możliwości zarówno miłośnikom sportu, jak i tym, którzy preferują spokojne spacery.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Nowy Bnin


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperR.F. Construction Sp. z o.o.
Osiedle Nowy Bnin
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatBnin

Data zakończeniaIV kwartał 2017
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
Brak ofert

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Otoczenie

usługi, park, teren rekreacyjny

Parking

wiata garażowa

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Winda

nie

Ogród

tak


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Nowy Bnin

ul. Samotna 4, Poznań

507 63 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę