Osiedle Malarska


  • Szczytniki, Kórnik, poznański, ul. Cicha/Malarska
  • Cena od: 409 000 zł
  • Liczba pokoi: 3 - 4
  • Powierzchnia: 80,92  - 109,46 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2022
Pokaż inwestycję na mapie20 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Osiedle Malarska


Projekt mieszkaniowy Malarska to przestrzeń, która niesie ze sobą wiele możliwości w ramach najnowszych i pożądanych udogodnień oraz rozwiązań architektonicznych. Naszym zamierzeniem jest stworzenie takiego miejsca, które stanie się synonimem komfortu i bezpieczeństwa, gdzie pojęcie „wymarzony dom” nabierze realnego charakteru. Projektując osiedle korzystaliśmy z wyobrażeń i oczekiwań wszystkich osób szukających własnego, wyjątkowego miejsca na ziemi. Tym samym nasza propozycja skierowana jest zarówno do rodzin, singli czy seniorów. Tu każdy odnajdzie szczęście i spokój oraz wiele możliwości dla różnych form odpoczynku czy aktywności fizycznej.

Priorytetowym założeniem osiedla to jego kompleksowość. KDM Deweloper jest odpowiedzialny za wszelkie aspekty począwszy od prac koncepcyjnych i stworzenia projektu, poprzez prace budowalne, a skończywszy na usługach posprzedażowych. Kompleksowość to również przygotowanie ergonomicznej, a zarazem estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni, która dzięki swoim licznym udogodnieniom przyczyni się do komfortowego zamieszkiwania.

Realizacja projektu Malarska została podzielona na 6 etapów. W pierwszym z nich powstanie 38 lokali w zabudowie szeregowej. Wśród nich będą 4 domy po 4 – lokale każdy. W tej zabudowie proponujemy 2 typy mieszkań. Mniejsze o powierzchni od 108,54 do 109,99 mkw. oraz większy o powierzchni 145,27 mkw. Wszystkie będą 2 – poziomowe. Właściciele lokali mniejszych będą mieli do dyspozycji przestronny salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i 2 łazienki, spiżarnie, ogródek, garaż o powierzchni 18 mkw., dodatkowe miejsce postojowe przed domem oraz taras (dla wybranych lokali). Z kolei w przypadku lokali większych, o powierzchni 145,27 mkw., dostępny będzie duży salon z aneksem kuchennym, 5 sypialni, 3 łazienki, garderoba, pralnia, garaż oraz także dodatkowe miejsce postojowe przed domem. Wielkość działki uzależniona jest od wyboru konkretnego lokalu. Kolejną ofertą w ramach I etapu jest szereg z 22 mieszkaniami o powierzchni od 60,54 do 94,81 mkw. Do wyboru są lokale parterowe lub na piętrze. Mieszkania najmniejsze to salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie oraz łazienka, a także garaż. Z kolei mieszkania większe to salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka oraz garaż. W zależności od wyboru konkretnego mieszkania ofertę uzupełni ogródek – dla lokali na parterze lub przestronny taras – przy mieszkaniach na piętrze.

Budowa I etapu już się rozpoczęła, a planowany termin zakończenia to III kwartał 2022 roku. Docelowo inwestycja będzie liczyć ponad 400 mieszkań i domów oraz 27 lokali usługowych.

Strefa sportowa

Aktywność sportowa to nie tylko trend czy moda. Uprawianie sportu, indywidualnie bądź grupowo pozwala zadbać o kondycję i zdrowie. Jest także nieocenioną formą rozrywki. To bardzo ważny aspekt dla KDM Deweloper. Dlatego mieszkańcy Osiedla Malarska będą mieli do swojej dyspozycji specjalną strefę, gdzie powstanie nowoczesne boisko wielofunkcyjne. Piłka nożna w połączeniu z tenisem, piłką ręczną, koszykówką oraz pozostałymi dziedzinami sportu – to w te dyscypliny będzie można grać na naszym boisku. Z tej przestrzeni będą mogli korzystać zarówno dorośli jak i dzieci, młodzież i seniorzy.

Ale to jeszcze nie wszystko. Poza boiskiem, powstanie także siłownia plenerowa (park street workout) pełna nowoczesnego sprzętu.

Plac Zabaw

Najmłodsi mieszkańcy są dla nas bardzo ważni. Właśnie dla nich, dla dzieci w różnym wieku, przygotujemy ogrodzony, bezpieczny i atestowany plac zabaw. Będzie to niepowtarzalne centrum małego mieszkańca, sprzyjające integracji i wspólnej zabawie wszystkich dzieci mieszkających na terenie Osiedla Malarska. Maluchy mogą się tu wyszaleć, a dorośli porozmawiać z sąsiadami. Nie zabraknie piaskownicy, huśtawek, zjeżdżalni czy ścianki wspinaczkowej. Będą oczywiście też inne, najnowocześniejsze atrakcje i urządzenia.

Usytuowanie placu, z zachowaniem odpowiednich odległości od dróg i budynków mieszkalnych będzie gwarantowało, że dzieci będą mogły czuć się swobodnie, a rodzice ze spokojem przyglądać się uciechom podopiecznych.

Strefa zieleni

Strefa zieleni została tak zaprojektowana, aby stanowić atrakcyjną scenerie miejsca wypoczynku, pozwalającą jednocześnie na relaks i nawiązywanie kontaktów z innymi mieszkańcami. Wiemy, że obserwacja przyrody sprzyja wyciszeniu, oderwaniu się od uciążliwości życia codziennego i ma działanie uspokajające. Jest także formą edukacji dla dzieci, uwrażliwiającą jednocześnie na piękno natury. W naszym zamierzeniu, w przygotowanym miejscu mogą odbywać się rodzinne pikniki, spotkania czy małe eventy. To będzie także miejsce na jogę, stretching czy inne ćwiczenia sprzyjające lepszemu samopoczuciu. Liczne ławki to zachęta na popołudnie z książką w otoczeniu zieleni. Ponadto, KDM Deweloper jest świadomy, że obecność terenów zielonych na obszarach intensywnie zabudowanych sprzyja retencjonowaniu wód opadowych i stanowi zielone płuca dla okolicznych terenów.

Strefa komercyjna

Kompleksowość w naszym rozumieniu to także liczne punkty handlowo – usługowe. Na terenie osiedla powstanie aż 27 takich lokali. Tym samym, jako inwestor wierzymy, że większość podstawowych potrzeb czy zakupów będzie możliwa do realizacji na miejscu, bez potrzeby wyjeżdżania z osiedla. W naszym zamierzeniu pojawią się restauracja, kawiarnia, sklep spożywczy, usługi i gabinety specjalistyczne oraz wiele, wiele innych.

Przedszkole

Wszystkich rodziców zadowoli z pewnością fakt, że na osiedlu Malarska będzie funkcjonować nowoczesne przedszkole wraz ze żłobkiem. Działalność takiej placówki dydaktycznej tuż pod domem to oczywiście niepodważalny komfort i wygoda oraz bezpieczeństwo naszych pociech. W naszym rozumieniu przedszkole na terenie osiedla to jedno z najważniejszych udogodnień. Nasi mieszkańcy, rodzice, nie będą musieli mierzyć się z pojawiającym się nagminnie problemem braku miejsc w przedszkolach publicznych, a dodatkowo zaoszczędzą mnóstwo czasu.

Dodatkowe udogodnienia

Osiedle Malarska to kompleksowość. To szereg udogodnień, które mają służyć wygodzie i bezpieczeństwu wszystkim naszym mieszkańcom. Poza strefą sportu, zieleni i placem zabaw gwarantujemy także inne, liczne usprawnienia, tak by pod ręką było to wszystko co jest potrzebne do komfortowego życia. Jako deweloper jesteśmy świadomi potrzeby wprowadzania rozwiązań wpływających pozytywnie na środowisko. Dlatego, na dachach wszystkich budynków, niezależnie od typu, będą zamontowane panele fotowoltaiczne. Planujemy również zainstalować na terenie osiedla stację ładowanie samochodów elektrycznych, ławki solarne oraz domki dla owadów. W trosce o bezpieczeństwo część naszych dróg wewnętrznych będzie jednokierunkowa, a dodatkowo pojawią się progi zwalniające. Planujemy także przeznaczyć specjalne miejsce na paczkomat.

Lokalizacja

Inwestycja powstanie w Szczytnikach, przy skrzyżowaniu ulicy Cichej z Malarską. Ta urokliwa lokalizacja niesie ze sobą wszelkie udogodnienia charakterystyczne dla miejscowości na przedmieściach dużej metropolii. Jest spokój i cisza, bliskość terenów zielonych oraz infrastruktura gwarantująca komfort zamieszkania. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy spożywcze, apteka czy kościół. Działa także przedszkole i żłobek „Mądra Sowa” oraz przedszkole „Wodnik Szuwarek”, a kilka kilometrów od inwestycji, w Daszewicach i Koninku, funkcjonują szkoły podstawowe.

Położenie Szczytnik gwarantuje sprawną komunikację, zarówno z metropolią jak i przy wyjazdach na autostradę czy drogi szybkiego ruchu. Drogą ekspresową S11 dotrzemy do Poznania w kilkanaście minut. Do centrum stolicy Wielkopolski dojedziemy również drogą przez Głuszynę i Starołękę. Sprawnie działa również komunikacja miejska. Autobusy linii 511 i 512 zawiozą nas na poznańskie Franowo. Natomiast w Gądkach znajduje się przystanek PKP.

Szczytniki to także przede wszystkim urokliwe lasy i tereny zielone, a tym samym liczne trasy rowerowe i ścieżki spacerowe, które z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Przyszli mieszkańcy będą cieszyć się sąsiedztwem doliny Michałówki, a w kilka minut dojadą autem nad jeziora Kórnickie i Bnińskie. Blisko położony Zamek w Kórniku, przepiękne arboretum, tereny nadwarciańskie to idealne miejsca na weekendowe wycieczki.

 

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Malarska


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperKDM Deweloper
Osiedle Malarska
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatSzczytniki

Data zakończeniaIII kwartał 2022
Cena za m² w złod 4 304 zł
Ceny mieszkańod 409 000 zł
Powierzchnia80,92  - 109,46 m2
Liczba pokoi3 - 4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
A7_1D108,54 m24 pok.Parter499 000 zł
4 597 zł/m2
rzut
U2_1D106,90 m24 pok.ParterBrak danych519 000 zł
4 855 zł/m2
rzut
U3_1D106,90 m24 pok.ParterBrak danych509 000 zł
4 761 zł/m2
rzut
V5_1D81,41 m23 pok.ParterBrak danych409 000 zł
5 024 zł/m2
rzut
V6_2D99,16 m24 pok.ParterBrak danych439 000 zł
4 427 zł/m2
rzut
W1_1D80,92 m23 pok.ParterBrak danych429 000 zł
5 302 zł/m2
rzut
W1_2D99,16 m24 pok.ParterBrak danych439 000 zł
4 427 zł/m2
rzut
W2_1D81,41 m23 pok.ParterBrak danych409 000 zł
5 024 zł/m2
rzut
W3_1D81,41 m23 pok.ParterBrak danych409 000 zł
5 024 zł/m2
rzut
W4_2D99,68 m24 pok.ParterBrak danych429 000 zł
4 304 zł/m2
rzut
W6_2D99,16 m24 pok.ParterBrak danych439 000 zł
4 427 zł/m2
rzut
A8_2_rezerwacjaD109,46 m24 pok.Parterb.d. rzut
U4_1_rezerwacjaD106,90 m24 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
V1_2_rezerwacjaD99,16 m24 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
V2_1_rezerwacjaD81,41 m23 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
V4_2_rezerwacjaD99,68 m24 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
V6_1_rezerwacjaD80,92 m23 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
W5_2_rezerwacjaD99,68 m24 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
W6_1_rezerwacjaD80,92 m23 pok.ParterBrak danychb.d. rzut
X1_1_rezerwacjaD107,12 m24 pok.ParterBrak danychb.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak, szeregowy

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, usługi, plac zabaw dla dzieci, przedszkole, boisko sportowe, sklep spożywczy

Otoczenie

sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, kościół

Typ nieruchomości

Domy, Lokale

Dystans od centrum miasta

nie dotyczy

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

taras

Liczba planowanych mieszkań

400


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Malarska

ul.Pszeniczna 2, Nowe Miasto nad Wartą

515 91 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę