Autor: Dopoznania.pl
20 października, 2021Newsy

Osiedle Poznań Malarska - premiera na poznańskim rynku mieszkaniowym

Firma KDM Deweloper poszerzyła swoją ofertę o nową inwestycję, powstającą na granicy Poznania i Szczytnik. Osiedle Malarska, bo o nim mowa, spełni potrzeby klientów, którym zależy na podmiejskim spokoju i szeregu udogodnień. Realizacja projektu została podzielona na 6 etapów. Budowa już wystartowała.

Osiedle Poznań Malarska to premierowa inwestycja na poznańskim rynku mieszkaniowym. Inwestycja zaprojektowana została jako przyjazne do życia, kompleksowo zagospodarowane miejsce, gdzie nie zabraknie m.in. placu zabaw dla najmłodszych, przedszkola, strefy sportowej, zieleni oraz lokali handlowo-usługowych.

W ramach I etapu nowej inwestycji w Szczytnikach k. Poznania oddanych zostanie 38 lokali w zabudowie szeregowej. Wśród nich będą 4 domy po 4 – mieszkania każdy. Nabywcy zainteresowani nieruchomości na przedmieściach wybierać mogą pomiędzy dwoma typami segmentów - mniejszymi o powierzchni od 108,54 do 109,99 m2 oraz większymi o powierzchni 145,27 m2. Przestrzeń każdego lokalu zostanie podzielona na strefę dzienną i prywatną. Właściciele mniejszych „M” będą mieli do dyspozycji przestronny salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i 2 łazienki, spiżarnię, ogródek, garaż o powierzchni 18 m2, dodatkowe miejsce postojowe przed domem oraz taras (dla wybranych lokali). Z kolei w przypadku lokali o powierzchni 145,27 m2 dostępny będzie duży salon z aneksem kuchennym, 5 sypialni, 3 łazienki, garderoba, pralnia, garaż oraz miejsce postojowe przed domem. Wielkość działki uzależniona jest od wyboru konkretnego lokalu.

Ofertę I etapu Osiedla Malarska uzupełnia szereg z 22 mieszkaniami liczącymi od 60,54 do 94,81 m2. Na klientów czekają lokale parterowe z ogródkami oraz lokale na piętrze z przestronnymi tarasami. Właściciele tych lokali będą mieć do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, 2 lub 3 sypialnię i garaż.

Budowa I etapu już się rozpoczęła, a planowany termin zakończenia to III kwartał 2022 roku. W tej części osiedla niemal wszystkie lokale mieszkalne znalazły już swoich nabywców.

II etap inwestycji od KDM Deweloper powiększy osiedle o domy 4-lokalowe oraz mieszkania w zabudowie szeregowej. Wśród tych pierwszych znajdzie się łącznie 12 lokali dwupoziomowych o powierzchniach 108,04 m2 lub 107,12 m2. Podobnie, jak w I etapie, będą mieć klasyczny podział przestrzeni na parter i piętro. Powierzchnie uzupełniają ogródki o metrażu od 60,3 do 180 m2 oraz tarasy – od 11,74 do 33,02 m2. Łącznie w ramach II etapu powstanie więc 36 lokali z 2 lub 3 sypialniami. Do każdego przynależy garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem.

Docelowo Osiedle Malarska składać się będzie z ponad 400 mieszkań i domów oraz 27 lokali usługowych. KDM Deweloper jest odpowiedzialny za wszelkie aspekty, począwszy od prac koncepcyjnych i projektu, poprzez prace budowalne, a skończywszy na usługach posprzedażowych. - Kompleksowość rozumiemy również poprzez przygotowanie ergonomicznej, a zarazem estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni, która dzięki swoim licznym udogodnieniom przyczyni się do komfortowego zamieszkiwania. Dlatego zaplanowaliśmy przedszkole, plac zabaw, lokale handlowo-usługowe, specjalną strefę sportową z boiskiem, tereny spacerowe oraz rozwiązania eko i rzecz jasna małą architekturę – mówi Marcin Ostojski, członek zarządu KDM Deweloper.

Osiedle powstaje na granicy administracyjnej Poznania i Szczytnik. Dzięki temu komunikacja zarówno z metropolią, jak i przy wyjazdach na autostradę czy drogi szybkiego ruchu będzie sprawna. Drogą ekspresową S11 dotrzemy do Poznania w kilkanaście minut. Do centrum stolicy Wielkopolski dojedziemy również drogą przez Głuszynę i Starołękę. Sprawnie działa komunikacja miejska. Autobusy linii 511 i 512 zawiozą nas na poznańskie Franowo. Natomiast w Gądkach znajduje się przystanek PKP. Szczytniki to urokliwe lasy i tereny zielone, a tym samym liczne trasy rowerowe i ścieżki spacerowe, które z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Przyszli mieszkańcy będą cieszyć się sąsiedztwem doliny Michałówki, a w kilka minut dojadą autem nad jeziora: Kórnickie i Bnińskie.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży KDM Deweloper i wybierz własne cztery kąty w gminie Kórnik.