Osiedle Perspektywa - inwestycja wyprzedana

  • Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Sielawy

Opis inwestycji Osiedle Perspektywa - inwestycja wyprzedana


Realizowane przez Echo Investment Osiedle Perspektywa położone jest na poznańskich Naramowicach przy ul. Sielawy. Proponowaną inwestycję wyróżniają nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją zapewniają wygodę i zadowolenie z własnych czterech kątów. Kompleks ten obejmie 9 budynków, w których znajdzie się łącznie aż 368 mieszkań. Metraż realizowanych lokali mieści się w przedziale od 30 do 95 m2. Każdy z nich posiada przestrzeń dodatkową w postaci balkonu, tarasu lub ogródka (mieszkania parterowe). W trosce o komfort lokatorów pomyślano o ekologicznych materiałach, gwarantujących izolację cieplną i akustyczną oraz o cichobieżnych windach. O bezpieczeństwo właścicieli nowych mieszkań na Osiedlu Perspektywa zadba ogrodzenie, monitoring oraz antywłamaniowe drzwi. Zmotoryzowani mieszkańcy mogą korzystać z 325 miejsc na parkingu wielopoziomowym oraz 229 miejsc postojowych na terenie osiedla. Równie atrakcyjnie prezentują się części wspólne dookoła budynków – deweloper zaplanował elementy małej architektury oraz aż 3 place zabaw.

LOKALIZACJA
Znajdujące się w północnej części Poznania Naramowice to wyjątkowo atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Najlepszym tego dowodem jest duży wybór inwestycji deweloperskich, takich jak Osiedle Perspektywa oraz rosnąca liczba mieszkańców. Osoby poszukujące własnego nowego mieszkania w Poznaniu przyciąga tu połączenie rozwiniętej infrastruktury ze spokojem charakterystycznym dla obrzeży. Pomimo swego położenia przy granicy miasta, Naramowice gwarantują dostęp do wielu marketów, mniejszych sklepów, ośrodków zdrowia i ważnych punktów usługowych. Zakup mieszkania od dewelopera w Naramowicach to strzał w dziesiątkę w przypadku rodzin z dziećmi – w okolicy osiedli mieszkaniowych znaleźć można żłobki, przedszkola. Studentów zainteresuje z kolei zlokalizowany w pobliżu Kampus Morasko. Dzięki przystankom autobusowym oraz Poznańskiemu Szybkiemu Tramwajowi tzw. PESTCE bez problemu można dostać się w dowolny punkt na mapie stolicy wielkopolski. Jednak po aktywnym dniu nieocenione okaże się zielone sąsiedztwo własnych czterech kątów.

Handel
Mieszkańcy Naramowic mogą cieszyć się dostępem do bogatego zaplecza handlowego. W najbliższej okolicy Osiedla Perspektywa znaleźć można m.in.: Żabkę, Chatę Polską, Groszek, Tesco oraz Netto.  

Usługi
Właściciele nowych mieszkań na Osiedlu Perspektywa nie mogą także narzekać na brak lokali gastronomicznych, dobrymi przykładami są: Pizzeria Tivoli i Beef Burger. W okolicy zlokalizowane są również kwiaciarnie, placówki banków, salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz inne punkty usługowe.

Komunikacja
Poznańskie Naramowice są dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Mieszkańcy do dyspozycji mają autobusy kursujące w dzień oraz jedną linię nocną. Ponadto w przyszłości ma tu powstać trasa tramwajowa.  

Opieka medyczna
W pobliżu zlokalizowane są apteki, w tym: Apteka Naramowicka i Dom Leków. Nie brakuje tu także ośrodków zdrowia.  

Edukacja
Rodziny z dziećmi, które zdecydują się na nowe mieszkanie na Osiedlu Perspektywa z pewnością ucieszy sąsiedztwo placówek edukacyjnych, m.in.: Przedszkola nr 141 im. Dziadka Borodzieja, Szkoły Podstawowej nr 60, Szkoły Podstawowej nr 35. Ze względu na bliskość Kampusu Morasku zakup nowego mieszkania na Naramowicach sprawdzi się również w przypadku studentów.

Sport i rekreacja
Relaks na świeżym powietrzu oraz aktywny wypoczynek umożliwia przepiękny Rezerwat Żurawiniec, który otrzymał dotację na rozwój w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Przy pomocyotrzymanych pieniędzy zrealizowany zostanie plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę i badmintona oraz stoły do gry w ping ponga i szachy. O formę można zadbać także w klubie Orange Gym.

Rozrywka i kultura
Właściciele mieszkań od dewelopera na Osiedlu Perspektywa w szybki i wygodny sposób mogą dotrzeć do Centrum Handlowego Plaza, w którym poza licznymi sklepami i restauracjami znaleźć można kino.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Perspektywa - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperEcho Investment S.A.
Osiedle Perspektywa - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaNaramowice
Data zakończeniaII kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia30,00  - 95,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Osiedle Perspektywa - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Sielawy
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 30,00  - 95,00 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

osiedle monitorowane, osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras

Liczba planowanych mieszkań

368

Liczba planowanych budynków

9


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacje