Wilczak 20 etap IV


  • Poznań, Stare Miasto, Winogrady, ul. Wilczak 20
  • Cena od: 373 320 zł
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 48,80  - 75,10 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie4 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Wilczak 20 etap IV


Na poznańskich Winogradach deweloper Agrobex realizuje nowoczesne osiedle mieszkaniowe Wilczak 20. Projekt został podzielony na etapy i obejmuje budowę zespołu wielorodzinnych budynków w niskiej 6-kondygnacyjnej zabudowie. W ramach IV etapu inwestycji Wilczak 20 oddany zostanie budynek B, w którym znajdą się łącznie 152 funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców, deweloper zaplanował także podziemną halę garażową oraz część usługową na terenie osiedla. Cała inwestycja została ogrodzona oraz objęta systemem monitoringu i kontroli dostępu.

Miejsce postojowe 45 000 zł

LOKALIZACJA
Nowe mieszkania od dewelopera Agrobex zlokalizowane zostały na terenie poznańskich Winograd u zbiegu ulic Serbskiej i Wilczak. Dzielnica ta zachwyci wszystkich, którzy pragną połączyć dostęp do wielkomiejskich udogodnień i atrakcji z możliwością codziennej rekreacji na świeżym powietrzu. Dogodne położenie Winograd na mapie Poznania pozwala na łatwy dojazd do centrum, zarówno samochodem, jak i autobusem czy tramwajem. Co istotne, także same Winogrady mają sporo do zaoferowania. W sąsiedztwie osiedla Wilczak 20 znaleźć można wiele sklepów, punktów usługowych, lokali gastronomicznych czy ośrodków zdrowia. Ze względu na duży wybór placówek edukacyjnych, zakup nowego mieszkania na Winogradach polecić należy rodzinom z dziećmi, którym zależy na wygodzie i bezpieczeństwie. Nawet największy miłośnik uroków miasta potrzebuje czasami chwili wytchnienia. Klienci dewelopera Agrobex będą mogli cieszyć się sąsiedztwem wielu przepięknych terenów zielonych. Dzięki bliskości miejsc takich jak Park Cytadela, właściciele mieszkań w inwestycji Wilczak 20 będą mogli wpisać spacer czy jogging w swój stały rozkład dnia.

Winogrady to wyjątkowe miejsce na mieszkaniowej mapie Poznania. Każdy kto stawia na wygodę i różnorodność poczuje się tu jak w domu.

Handel 
Dobry dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego to jedna z największych zalet posiadania własnego mieszkania na Winogradach. W pobliżu inwestycji Wilczak 20 działają m.in.: Żabka, Freshmarket, Kufland, Piotr i Paweł, Castorama, salon Black Red White, Galeria Polskie Meble oraz Tesco Extra wraz z pasażem handlowym. Ponadto w niedalekiej odległości znaleźć można także Galerię Pestka i Centrum Handlowe Poznań Plaza.

Usługi 
W pobliżu osiedla dewelopera Agrobex nie brakuje także punktów usługowych oraz lokali gastronomicznych, takich jak: MAXIPIZZA, Fryga Catering, Pizzeria Forni Rossi czy Restauracja Meteor.

Komunikacja
Inwestycja Wilczak 20 jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. W najbliższym sąsiedztwie osiedla kursują autobusy linii 72 i 85 oraz tramwaj linii 3. Ponadto w okolicy znajduje się przystanek Poznańskiego Szybkiego Tramwaju tzw. PESTKI.

Opieka medyczna 
W pobliżu znajduje się apteka Wilczak, a także praktyka lekarza rodzinnego Amicus i przychodnie specjalistyczne. 

Edukacja 
Nowe mieszkanie na Winogradach doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi. W okolicy inwestycji Wilczak 20 etap II znajduje się: Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi, Szkoła Podstawowa im. M. Montessori, Zespół Szkół Łączności im. Kopernika, Majsterklepka Przedszkole nr 140 oraz Klub Malucha Wesołe Nutki.

Sport i rekreacja 
Odpoczynek na świeżym powietrzu umożliwia pobliski Park Szelągowski oraz znany i lubiany przez poznaniaków Park Cytadela – idealny na piknik, spacer, biegi czy wycieczkę rowerową. Dbającym o formę polecić należy klub sportowy Posnania oraz siłownię Atlantis Fitness.

Rozrywka i kultura 
W okolicy osiedla Wilczak 20 zlokalizowany jest Osiedlowy Dom Kultury Pod Lipami. Wolne popołudnie spędzić można także w kinie znajdującym się w CH Poznań Plaza. Co więcej bliskość centrum sprawia, że oferta kulturalno-rozrywkowa Poznania jest na wyciągnięcie ręki. 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Wilczak 20 etap IV


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperAGROBEX Sp. z o.o.
Wilczak 20 etap IV
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaWinogrady
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia48,80  - 75,10 m2
Liczba pokoi2 - 4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
20B/52M75,10 m24 pok.1567 005 zł
7 550 zł/m2
rzut
20B/62M75,00 m24 pok.4566 250 zł
7 550 zł/m2
rzut
20B/66M74,80 m24 pok.5564 740 zł
7 550 zł/m2
rzut
20B/90M48,80 m22 pok.5373 320 zł
7 650 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Ogrzewanie

ogrzewanie miejskie

Infrastruktura

osiedle monitorowane, osiedle zamknięte

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, basen, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, centrum handlowe, kościół

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

152

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeWilczak 20 etap IV

ul. Kochanowskiego 7, Poznań

61 846 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę