Żeromskiego


  • Poznań, Jeżyce, Ogrody, ul. Żeromskiego 13/15
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 27,50  - 78,29 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Żeromskiego


Żeromskiego to nowa inwestycja mieszkaniowa, powstająca na terenie poznańskich Jeżyc. Za realizację projektu odpowiada deweloper Vinci Immobilier Polska Sp. z o.o.

W ramach oferowanej inwestycji oddany zostanie nowoczesny budynek wielorodzinny, mieszczący łącznie 130 komfortowych „M”. Szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania przy ul. Żeromskiego w Poznaniu wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Najmniejsze z dostępnych lokali liczą około 27 m2, zaś metraż największych przekracza 78 m2.  

Wszystkie mieszkania, realizowane w ramach nowej inwestycji na Jeżycach, łączy funkcjonalny, dobrze przemyślany projekt, co pozwoli przyszłym mieszkańcom na swobodną aranżację i dopasowanie wnętrza do własnych potrzeb. Deweloper Vinci Immobilier Polska Sp. z o.o. zadba także o atrakcyjne powierzchnie dodatkowe. W przypadku lokali parterowych będą to ogródki, zaś mieszkania na piętach zyskają indywidualne tarasy.

Inwestycja przy ul. Żeromskiego powstaje na wzniesieniu, w otoczeniu terenów zielonych. Duże przeszklenia i brak wysokiej zabudowy w najbliższej okolicy podniosą poziom wygody i zapewnią domownikom nietuzinkowy widok na panoramę nie tylko Jeżyc, ale i całego Poznania.

Wśród zalet nowego budynku przy ul. Żeromskiego wskazać należy także starannie zaprojektowane strefy wejścia, w których znajdzie się wygodna przestrzeń do dyspozycji mieszkańców. Ponadto na terenie inwestycji nie zabraknie stojaków rowerowych i garaży podziemnych.

Planowany termin przekazania lokali do użytkowania to 2023 rok.

LOKALIZACJA
Jeżyce to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Poznania. Dzielnica ta pochwalić się może doskonale zorganizowaną infrastrukturą. Właściciele nowych mieszkań przy ul. Żeromskiego 13/15 zyskają łatwy dostęp do kluczowych na co dzień miejsc, takich jak: sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne, uczelnie wyższe. Na uwagę zasługuje także, kultowy już, Rynek Jeżycki. Całość uzupełniają miejsca związane z kulturą, takie jak Kino Rialto czy Teatr Nowy.

Dużym plusem Jeżyc jest bliska odległość od centrum Poznania. Można tam dostać się pieszo, w ramach przyjemnego, miejskiego spaceru lub środkami komunikacji publicznej. Dobre połączenia autobusowe i tramwajowe pozwalają także na swobodną komunikację z innymi dzielnicami.

Miejski charakter inwestycji nie oznacza jednak rezygnacji z relaksu wśród zieleni. W okolicy ul. Żeromskiego znajduje się Ogród Botaniczny i Park Sołacki.  

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Żeromskiego


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperVINCI Immobilier Polska Sp. z o.o.
Żeromskiego
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaOgrody
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia27,50  - 78,29 m2
Liczba pokoi1 - 4

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

taras, pomieszczenie na rowery i wózki

Liczba planowanych mieszkań

130

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeŻeromskiego

ul. Żeromskiego 13/15, Poznań

532 39 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę