Kraków-Bieżanów to spokojna część miasta z dużą ilością zieleni. To tutaj możesz wychować swoje pociechy, dając im poczucie bezpieczeństwa i swobody, jednocześnie zapewniając sobie dostęp do wielu udogodnień. Zdecyduj się na zakup z inwestycji Nowy Złocień i ciesz się swoim nowym „M”.

Teren osiedla został zagospodarowany zielenią, elementami małej architektury oraz miejscami parkingowymi. Maluchy będą mogły spędzać miło czas na placu zabaw. Wybrukowane alejki i chodniki zapewnią maksimum bezpieczeństwa gdy wybierzecie się razem na spacer, a pobliskie tereny zielone zapewnią rozrywkę tym, których domeną jest bycie fit. Bieganie, jazda na rowerze czy ćwiczenia na świeżym powietrzu to możliwości jakie daje okolica.

Osoby zapracowane ucieszy fakt, że w otoczeniu osiedla Nowy Złocień można znaleźć żłóbek, sklep, kościół oraz inne punkty usługowo- handlowe (np. bank, przychodnia). Zmotoryzowani docenią bliskość autostrady, a pozostali niewielką odległość dzielącą inwestycję od komunikacji miejskiej, którą bez problemu dostaną się do innych części miasta. Dojazd do centrum Krakowa z osiedla Nowy Złocień zajmuje 20 min, dzięki tak dobrej lokalizacji nie będziesz musiał się martwić tym, że większość wolnego czasu poświęcasz na dojazdy do domu.

Jeśli chcesz mieć pod ręką możliwości jakie daje duże miasto, ale wolisz mieszkać w spokojniejszej, bardziej kameralnej okolicy jest to stanowczo osiedle dla Ciebie.