Autor: Dopoznania.pl
26 marca, 2021Newsy

2M Apartments – nowa inwestycja na Maślicach

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji, łączącej miejską wygodę z odpowiednią dozą spokoju? Postaw na Maślice! To właśnie tam deweloper Omega Buildings realizuje inwestycję 2M Apartments.  

W ramach nowego osiedla na wrocławskich Maślicach, oddanych zostanie łącznie 5 budynków wielorodzinnych. Na uwagę zasługuje oryginalna architektura, łącząca minimalistyczny i nowoczesny design, przywodzący na myśli industrialne budynki rodem z Nowego Jorku. Zewnętrzna fasada pokryta zostanie motywem tradycyjnej cegły z czarnymi elementami imitującymi stal. Całości dopełni ciekawa stolarka okienna.

2M Apartments to inwestycja nastawiona na potrzeby klientów. Najlepszym tego dowodem jest szeroki wachlarz zaplanowanych powierzchni. W ramach projektu zrealizowane zostaną mieszkania liczące od 37 do 82 m2. Układy 2-, 3- i 4-pokojowe sprawdzą się zarówno w przypadku singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Nabywcom ceniącym przestrzeń i niebanalne rozwiązania polecić należy dwupoziomowe „M” z antresolami.

Mówiąc o zaletach tej propozycji nie można zapomnieć o lokalizacji. Maślice to spokojna część Wrocławia, która pochwalić się może dużą ilością terenów zielonych, które z pewnością zachwycą miłośników sportu na świeżym powietrzu, jak i amatorów relaksujących spacerów. W okolicy 2M Apartments położone są lasy Pilczycki i Rędziński, a także Park Rędziński. Bliskość natury nie oznacza jednak rezygnacji z codziennej wygody. W pobliżu osiedla działają m.in.: sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne. Problemu nie stanowi również komunikacja z centrum i innymi częściami miasta. Niezmotoryzowani mieszkańcy do dyspozycji mają komfortowe połączenie autobusowe i tramwajowe.

Jeżeli chcesz zamieszkać na kameralnym osiedlu, harmonijnie łączącym funkcjonalne rozwiązania z walorami estetycznymi, trafiłeś pod właściwy adres. Skontaktuj się z biurem sprzedaży Omega Buildings i zarezerwuj nowe mieszkanie na Maślicach.