Autor: Iza
30 maja, 2019Newsy

Dlaczego ta inwestycja jest godna uwagi?

Nowe mieszkania na Starych Włochach, wchodzące w skład inwestycji Poronińska 8, mogą poszczycić się szeregiem nowoczesnych udogodnień oraz pomysłowym projektem, efektywnie wykorzystującym każdy m2 ich powierzchni. To znakomita propozycja dla osób, planujących zakup nieruchomości w Warszawie, jednakże w komfortowym oddaleniu, od jej najbardziej zatłoczonej i hałaśliwej części.

Dlaczego właśnie inwestycja, od dewelopera Królów Polskich Sp. z o.o., będzie najlepszym wyborem? Położona jest w spokojnej i kameralnej okolicy, która daje wytchnienie i pozwala wypocząć po ciężkim dniu. Sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna oraz obszary zielone, motywujące do aktywnego wypoczynku. Jednocześnie, dzielnica jest położona w wygodnej bliskości centrum, więc z łatwością dojedziesz do śródmieścia i innych dzielnic, korzystając zarówno z własnego samochodu jak i połączeń komunikacji zbiorowej.

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż każdy lokal posiada odrębną własność. W częściach wspólnych budynku przewidziano podziemną halę garażową oraz windę. Estetycznie zagospodarowane, zewnętrzne części wspólne, dopełniają obrazu całości. Budynek posiada ciekawą architekturę, która doskonale wpisuje się w otaczającą ją przestrzeń. Mieszkania są funkcjonalnie i nowocześnie zaprojektowane, dzięki czemu łatwo je zaaranżować.

Obecnie, w sprzedaży osiedla Poronińska 8, znajdują się jeszcze nieruchomości o powierzchni od 37,20 m2 do 59,80 m2, w najpopularniejszych układach 2- i 3- pokojowych.