Autor: Dopoznania.pl
12 lipca, 2019Zakup inwestycyjny

Dobra komunikacja z centrum Warszawy

Dzielnica Praga Południe przeżywa prawdziwy rozkwit, który objawia się nie tylko rozwojem lokalnego biznesu, ale także mnogością inwestycji deweloperskich. Szukasz nowego mieszkania w Warszawie? Praga to dzielnica z przyszłością i charakterem – z pewnością będzie w stanie zaspokoić także twoje potrzeby.

Jej potencjał dostrzegł deweloper Konstans i dlatego też, zdecydował się na realizację projektu Grochowska 75/77. Jest to inwestycja, która znakomicie wykorzystuje możliwości, jakie daje właśnie ten obszar stolicy. Znajduje się w dobrze skomunikowanej z centrum części miasta. Pobliski przystanek obsługują zarówno linie tramwajowe (3,9 i 24) jak i autobusowe (125, 142, 143, 173, 183, 254, 315, 521, 702, 704, 720, 722 oraz 730).

Jednocześnie, aby prowadzić wielkomiejski, wygodny tryb życia, wcale nie musisz opuszczać dzielnicy. Okolica obfituje bowiem w szereg udogodnień infrastrukturalnych oraz bogato rozbudowane zaplecze handlowe, usługowe i oświatowe. Pobliski bazar Szembeka, centrum handlowe King Cross czy Atrium Promenada, zaspokoją większość codziennych potrzeb. Atrakcyjnie zagospodarowane tereny zielone, ośrodki sportowe i inne obiekty rozrywkowe, z pewnością przypadną do gustu zwolennikom aktywnego wypoczynku.

Gdy tylko najdzie Cię ochota na skorzystanie z ciekawej oferty kulturalnej czy rozrywkowej centrum, w kilka minut znajdziesz się w zasięgu najważniejszych wydarzeń w mieście.

Grochowska 75/77 to wyjątkowy architektonicznie projekt, na który rzeczywiście warto zwrócić uwagę.