Autor: Iza
9 maja, 2019Newsy

Dobre sąsiedztwo czeka na Ciebie!

Domy nad Wilgą to osiedle, którego od dawna szukałeś! Położone w przyjaznej i dającej poczucie bezpiecznego komfortu okolicy, zapewni Twojej rodzinie, odpowiednio dobre warunki do życia. Położone w granicy administracyjnej Krakowa i Wrząsowic, łączy to co najlepsze w typowo podmiejskich inwestycjach, z łatwością dostępu do infrastruktury o zróżnicowanym charakterze.

Deweloper Invest House S.A. postawił na projekt, który w równej mierze cechuje się wysoką estetyką jak i funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. Powierzchnia lokali, znajdujących się jeszcze w sprzedaży, wynosi od 118,36 m2 do 146,04 m2, w układzie 5- pokojowym. Ceny rozpoczynają się od 499 000 złotych.

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne udogodnienia infrastrukturalne, definiujące wygodę na co dzień. W odległości zaledwie kilkuset metrów położone jest polsko – angielskie przedszkole artystyczne, niepubliczna szkoła podstawowa, sklep, restauracja czy apteka. Krótki spacer będzie dzielił mieszkańców osiedla od siłowni, boiska sportowego, szkoły podstawowej czy kościoła. Rynek Główny w Krakowie, oddalony jest o 11 km. Dzięki temu, mieszkając na osiedlu Domy nad Wilgą, kiedy tylko będziesz mieć ochotę, możesz korzystać z udogodnień centrum stolicy Małopolski, nie narażając się stale, na panujący w niej tłok i hałas. Wszystko inne, potrzebne do komfortowego życia, znajdziesz w bliskim sąsiedztwie. Przekonaj się, że życie na obrzeżach miasta, może przebiegać w rzeczywiście wygodnych warunkach.