17 sierpnia, 2017Newsy

Doradztwo kredytowe za darmo od BJM Development

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma BJM Development udostępnia darmową usługę doradztwa kredytowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma BJM Development udostępnia darmową usługę doradztwa kredytowego.

>> Sprawdź pozostałe inwestycje dewelopera.

Kupując własne „M” w inwestycji Mielecka Park lub Na Skraju Lasu, każdy nabywca będzie mógł otrzymać profesjonalną poradę w sprawie kredytu hipotecznego. Jako, że zakup własnych czterech kątów wiąże się z dużym kosztem oraz zobowiązaniem finansowym na długie lata, rozplanowanie tego procesu powinno powierzyć się wyłącznie profesjonalistom, którzy zadbają o to, by klient wybrał najlepszą z opcji. Dzięki uprzejmości BJM Development możesz skorzystać z usługi doradztwa kredytowego od fachowców i to zupełnie za darmo.

Zainteresowani własnym lokum z ramienia inwestora BJM Development mogą wybierać pośród lokali w inwestycji Mielecka Park, na warszawskim Wawrze, których powierzchnia wynosi od 47,8 m2 do 94,8 m2. Również w tej dzielnicy znajduje się projekt Na Skraju Lasu z listą dostępnych mieszkań o wielkości od 39,6 m2 do 100,9 m2.

Warto zdecydować się na własne „M” od rzetelnej firmy, która nade wszystko ceni sobie zadowolenie klienta i tym samym wprowadza w ramach swoich usług ofertę, która pomoże im również z wzięciem kredytu. Zapoznaj się z inwestycjami BJM Development już dziś i wybierz swoje wymarzone lokum.

Zobacz inne inwestycje na Wawrze.