Autor: Dopoznania.pl
19 stycznia, 2022Zakup inwestycyjny

Gotowe to odbioru mieszkania w centrum Wrocławia

Planujesz zakup mieszkania w centrum Wrocławia? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Nowe Centrum Południowe. W sprzedaży ostatnie wolne lokale.

Budowa III etapu inwestycji przy ulicy Gwiaździstej we Wrocławiu dobiegła końca. W listopadzie 2021 r., deweloper GPI Wrocław Sp. z o.o. rozpoczął przekazywanie kluczy szczęśliwym nabywcom nowych „M”. Na klientów, zainteresowanych zakupem nieruchomości w tej części dzielnicy Krzyki, czekają ostatnie wolne kawalerki (parter) oraz mieszkania w układach 3-pokojowych (7 piętro).  

Dlaczego warto wybrać Nowe Centrum Południowe? Oferowane mieszkania wyróżnia praktyczny rozkład, który pozwala do dowolną aranżację i optymalne wykorzystanie każdego metra kwadratowego. Z myślą o wygodzie mieszkańców deweloper zrealizował podziemną halę garażową z miejscami postojowymi. Na uwagę zasługuje także minimalistyczny, elegancki design budynków. Całość uzupełnia patio stwarzające idealne warunki do codziennego relaksu na świeżym powietrzu.

Kolejną zaletą inwestycji od GPI Wrocław Sp. z o.o. jest atrakcyjna lokalizacja. W zasięgu ręki są tu m.in. sklepy, centra handlowe, punkty usługowe, kina, teatry, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej.

Nie przegap szansy na nowe mieszkanie w sercu Wrocławia – skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz cztery kąty dopasowane do Twoich potrzeb.