Autor: Iza
19 lutego, 2019Newsy

Inwestycja z mnóstwem zalet! Atrakcje dla turystów, gwarancją Twojego zysku

Deweloper ART–Dom Sp. z o.o. doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że budowa aparthotelu, który będzie przynosił wymierne zyski dla inwestorów, musi opierać się na projekcie, obfitującym w dużą ilość udogodnień, dla odwiedzających go gości. Tylko wtedy, obiekt będzie mógł liczyć na odpowiednie zainteresowanie.

Nie bez znaczenia jest także korzystna lokalizacja, wysoki standard apartamentów i obsługa na najlepszym poziomie. To wszystko i znacznie więcej znajdziesz w inwestycji Czarny Kamień Resort & SPA. Szklarska Poręba przyciąga górskim krajobrazem oraz zróżnicowanymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Jednocześnie sam obiekt zapewnia wiele udogodnień, które pozwolą cieszyć się komfortowym wypoczynkiem, niezależnie od pory roku i panującej aury.

Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka sala gier z bilardem, piłkarzykami i ping-pongiem, basen zewnętrzny oraz taras z wygodnymi leżakami (atrakcja sezonowa) a także siłownia ze sprzętem cardio. Najmłodszych gości zainteresuje zewnętrzny plac zabaw oraz wewnętrzna sala, urządzona w bezpieczny sposób, pełna gier i zabawek, zachęcających do wspólnej rozrywki.

Prawdziwy relaks zapewnia strefa SPA, z basenem rekreacyjnym, saunami oraz gabinetami, oferującymi wiele odprężających i poprawiających urodę zabiegów. Restauracja serwuje smaczne dania w nowoczesnych wariantach a spokojna okolica, pozwala się zrelaksować, uprawiając ulubione dyscypliny sportowe.

Zainwestuj swoje środki w ten prężnie działający obiekt i ciesz się stałym dochodem!

Zobacz inne inwestycje w Szklarskiej Porębie.