Autor: Iza
16 kwietnia, 2019Newsy

Kameralne osiedle w cichej okolicy

Inwestycja Zięby III to miejsce, w którym chce się mieszkać! Spokojna okolica, pełna zieleni, dobrze skomunikowana z centrum miasta, nastraja pozytywnie i pozwala wypocząć po ciężkim dniu. Ponadto, te nowe mieszkania na Ursynowie, zachęcają funkcjonalnością oraz mnogością nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Deweloper ARCHE Sp. z o.o. nie bez powodu zdecydował się na realizację swojej inwestycji właśnie w tej części stolicy. Ursynów to dzielnica, którą cenią sobie osoby, poszukujące wytchnienia od zgiełku i tłoku, jaki panuje w ścisłym centrum. Jednocześnie lokalizacja ta zachowuje w pełni miejski charakter, dzięki okolicznym udogodnieniom infrastrukturalnym oraz doskonałej sieci połączeń komunikacji zbiorowej. Pobliska stacja linii metra, stanowi mocno konkurencyjną ofertę komunikacyjną, w porównaniu do używania własnego samochodu.

Zięby III to dobre miejsce dla rodzin. Odpowiednie układy mieszkań, zaspokoją ich potrzeby lokalowe a bliskość placówek oświatowych, ułatwi organizację codziennej logistyki rodzinnej. Wolny czas, spędzony w dobrze zagospodarowanych terenach zielonych, zadowoli dorosłych i dzieci w każdym wieku. W okolicy nie brak także obiektów sportowych czy restauracji.

Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 47,57 m2 do 142,80 m2, w układzie od 2- do 4- pokojowym. W takiej mnogości, z łatwością znajdziesz opcję, idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

 

Zobacz inne nowe mieszkania w Ursynowie