31 marca, 2017Newsy

Lokale w promocyjnych cenach na Osiedlu Espresso

Ronson Development ma w swojej ofercie dużo pięknych i przemyślanych inwestycji. Osiedle Espresso niewątpliwie jest kolejnym sukcesem dewelopera. Klientów do tego projektu przyciąga nie tylko wyjątkowa architektura, ale również bardzo atrakcyjne rabaty.

Ronson Development ma w swojej ofercie dużo pięknych i przemyślanych inwestycji (sprawdź aktualne). Osiedle Espresso niewątpliwie jest kolejnym sukcesem dewelopera. Klientów do tego projektu przyciąga nie tylko wyjątkowa architektura, ale również bardzo atrakcyjne rabaty.

Osiedle Espresso znajduje się na Woli w otoczeniu zieleni i licznej infrastruktury handlowo-usługowej. Będzie to zatem miejsce idealne dla osób, które lubią żyć dynamicznie, wygodnie i zgodnie z rytmem miasta, ale z jednoczesnym łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych (w tym Parku Sowińskiego). Kompleks został zaprojektowany z myślą o różnorodnych potrzebach nabywców. Przestrzenie użytkowe wahają się od 29 m2 do prawie 100 m2. Deweloper dodatkowo zachęca bardzo atrakcyjnymi promocjami. Teraz można nabyć mieszkanie z rabatem do nawet 32 000 złotych. Warto skorzystać z takiej zniżki, ponieważ może się już ona ponownie nie trafić.

Dodatkowym atutem inwestycji jest plenerowa siłownia, punkty z bezpłatnym Wi-Fi oraz specjalnie zaprojektowany klub mieszkańca. Espresso Club to przestrzeń  utrzymana w klimacie angielskiego pubu, gdzie mieszkańcy mogą obejrzeć mecz, zagrać w bilard czy po prostu spędzić razem czas. Dla najmłodszych zorganizowano kącik zabaw.

Szukając swojego miejsca na ziemi warto zapoznać się z ofertą Osiedla Espresso. Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej infrastruktury miejskiej i pobliskiego klimatycznego parku. Aktualna promocja jest tu bez wątpienia wisienką na torcie tej atrakcyjnej propozycji.