Autor: Iza
16 lipca, 2019Newsy

Mieszkania na Białołęce

Marząc o nowym mieszkaniu w Warszawie, zapewne bierzesz pod uwagę wiele lokalizacji. Jeżeli szukasz optymalnego połączenia bliskości centrum ze spokojniejszym sąsiedztwem, to sprawdź, jak wygodnie możesz mieszkać na bliskiej Białołęce. Szczególnie teraz, kiedy okolica wzbogaciła się o interesującą inwestycję o nazwie Willa Wiślana.

To miejsce pełne udogodnień, które z jednej strony oferuje bliskość szkół, przedszkoli czy Galerii Północnej a z drugiej zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do centrum, by móc skorzystać z jego wielkomiejskiej infrastruktury o zróżnicowanym charakterze.

Nie bez powodu, deweloper J.W. Construction Holding S.A. zdecydował się właśnie na tę lokalizację. Władze dzielnicy mocno inwestują w rozwój infrastruktury i edukacji, co przyciąga klientów – także i tych, o szczególnie wysokich wymaganiach. Pomyśl, ile czasu możesz zaoszczędzić, zaprowadzając dziecko do przedszkola lub szkoły, znajdujących się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Starsze dzieci, z powodzeniem będą mogły samodzielnie dojeżdżać do placówek wyższych szczebli, korzystając z dobrze rozwiniętej sieci połączeń komunikacji publicznej.

Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, zachęca do codziennego kontaktu z naturą i aktywnego wypoczynku, który sprzyja redukcji stresu. Zieleń, znajdująca się w okolicy osiedla Willa Wiślana, to także naturalna bariera antysmogowa. Kameralna, spokojna atmosfera, jaka panuje w tej dzielnicy, ułatwi życie w przyjaznych warunkach, bez nadmiernego pośpiechu i narażania się na tłok oraz hałas.

 

 

Zobacz inne mieszkania na Białołęce