Autor: Iza
17 kwietnia, 2019Newsy

Lokalizacja, w której poczujesz się dobrze!

Inwestycja Willa Wrzos składa się z nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, które położone są w zacisznej i malowniczej okolicy. Najlepsza część Józefosławia pozwala prowadzić życie w prawdziwie komfortowych warunkach, ciesząc się spokojem, którego tak bardzo brakuje nam na co dzień. Szukasz nowego domu pod Warszawą? Doskonale trafiłeś!

Deweloperowi Comfort Life Sp. z o.o. przy pracy przyświeca idea, aby zapewniać swoim klientom maksymalnie dogodne środowisko do życia. Dzięki połączeniu tak wysokiej jakości budynków i wszechstronnie przyjaznej lokalizacji osiedla Willa Wrzos, jest to jak najbardziej możliwe.

Podwarszawskie Piaseczno ma do zaproponowania szereg udogodnień infrastrukturalnych, więc realizacja codziennych zadań i obowiązków, będzie przebiegała w wygodnym otoczeniu. Jednocześnie, bliskość stolicy, znacząco poszerza ofertę handlową, usługową, oświatową czy rozrywkową, eliminując raz na zawsze, ograniczenia z Twojego życia.

Inwestycja przypadnie do gustu młodym rodzinom. W zasięgu kilkuset metrów znajduje się bowiem szkoła i przedszkole. W najbliższej okolicy nie brakuje także sklepów czy przystanków komunikacji miejskiej. Jednocześnie, okolica ma do zaoferowania rozległe i atrakcyjnie zagospodarowane treny rekreacyjne, dzięki którym codzienny wypoczynek nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Planowany termin realizacji osiedla to IV kwartał 2019 roku, więc już za kilka miesięcy, możesz odebrać klucze do wymarzonego, nowego domu pod Warszawą!

 

Zobacz inne domy w Piasecznie