27 lutego, 2014Strona główna

Lokum Deweloper partnerem targów

Jeden z wiodących wrocławskich deweloperów został głównym partnerem zbliżających się Targów Domów i Mieszkań organizowanych przez Nowyadres.pl już w najbliższy weekend.

Jeden z wiodących wrocławskich deweloperów został głównym partnerem zbliżających się Targów Domów i Mieszkań organizowanych przez Nowyadres.pl już w najbliższy weekend.

Dewelopera Lokum oczywiście nie mogłoby zabraknąć wśród wystawców we wrocławskiej Hali Stulecia. Na miejscu będzie można zapoznać się z szeroką gamą jego ukończonych oraz obecnie realizowanych inwestycji. Goście będą mogli poznać osiedle Lokum da Vinci, gdzie I etap zbliża się do zakończenia budowy, a kolejny jest w trakcie realizacji (zobacz inne inwestycje na Fabrycznej). Z kolei Lokum di Trevi z ostatnimi wolnymi lokalami wyróżnia się klimatyczną fontanną (inne inwestycje na Krzykach). Poza możliwością porozmawiania z przedstawicielami firmy na targach, w najbliższy weekend będzie można przyjechać na teren osiedla. Pracownicy będą czekać na terenie inwestycji w sobotę w godzinach od 9 do 16. Dla zdecydowanych na kupno lokum otwarty będzie też salon sprzedaży przy ul. Krawieckiej 1, lok. 101.

Targi Mieszkań i Domów są okazją do odkrycia specjalnie przygotowanych programów: Lokum +, Lokum Sąsiedzi, Ekspert oraz Lokum pod klucz. Ostatni z nich umożliwia wykończenie mieszkania przez dewelopera – na gości targów będzie czekać w sobotę ekspert ds. tego programu, który objaśni jego szczegóły. Natomiast w niedzielę odwiedzający stoisko dewelopera będą mogli skorzystać z porad architekta wnętrz.

Na Targi Mieszkań i Domów deweloper Lokum zaprasza w godzinach 10-17 w najbliższą sobotę i niedzielę.