Autor: Iza
11 marca, 2019Newsy

Mieszkania z budynku B1 i C1 do odbioru jeszcze w tym roku!

Na zielonym, przyjaznym Ursynowie, znajduje się atrakcyjnie zaprojektowane osiedle Poloneza, które łączy w sobie wysoką jakość oraz wiele funkcjonalnych rozwiązań. Chcesz jeszcze w tym roku odebrać klucze do wymarzonego M? Wybierając lokal z oferty budynków B1 i C1 będziesz mieć taką możliwość.

Musisz jednakże pospieszyć się z podjęciem decyzji, ponieważ pula dostępnych jeszcze nieruchomości, maleje z dnia na dzień. Deweloper ARCHE Sp. z o.o. informuje, iż w ramach sprzedaży budynku B1 pozostało już tylko jedno mieszkanie o powierzchni 85,17 m2, w układzie 4- pokojowym. Znajduje się ono na pierwszym piętrze i posiada dodatkową przestrzeń wypoczynkową w postaci balkonu o powierzchni 16,36 m2.

W budynku C1 dostępnych jest jeszcze dziesięć lokali. Dwa z nich to mieszkania 2-pokojowe, których powierzchnia wynosi od 46,97 m2 do 47 m2. Znajdują się na parterze i dysponują dodatkową przestrzenią wypoczynkową w postaci ogródka. Osoby poszukujące lokali 3- pokojowych, mają do wyboru jeszcze mieszkania o powierzchni od 55,46 m2 do 73,26 m2. Zależnie od kondygnacji, przynależą do nich ogródki bądź balkony. Rodziny oraz klienci o szczególnie wysokich wymaganiach, mogą postawić na ofertę lokali 4- pokojowych. Tutaj mamy do wyboru jeszcze mieszkania o powierzchni od 81,87 m2 do 85,17 m2. Każde z nich posiada balkon.

Osiedle wyróżnia się starannie zaprojektowaną architekturą, umiejętnie wkomponowaną w otaczającą ją zieleń. Zamieszkaj tam, gdzie możesz poczuć się rzeczywiście komfortowo.