Autor: Iza
13 marca, 2019Newsy

Mieszkania z ogródkami wciąż w sprzedaży

Chciałbyś mieć własny ogródek ale wizja zakupu i utrzymania domu jest dla Ciebie niekoniecznie atrakcyjna? Postaw więc na wygodę, jaką daje nowoczesne budownictwo wielorodzinne – kup mieszkanie z ogródkiem i nie rezygnuj z marzeń. Ofertę tego typu nieruchomości, znajdziesz na osiedlu Krakowskie Przedmieście.

W sprzedaży znajdują się jeszcze trzy nieruchomości z takim udogodnieniem. Pierwsza z nich to lokal o powierzchni 32,38 m2, w układzie 1- pokojowym z ogródkiem wielkości 15,30 m2. Drugie mieszkanie posiada powierzchnię 35,55 m2, w układzie 2- pokojowym z ogródkiem wielkości 22,13 m2. Trzeci lokal oferuje 48,41 m2 w układzie 2- pokojowym, z ogródkiem wielkości 16,11 m2. To propozycja, która szczególnie przypadnie do gustu singlom i parom, także z małym dzieckiem. Kawa wypita na własnym ogródku, jeszcze nigdy nie smakowała tak dobrze. Nakład pracy, związany z utrzymaniem jego przestrzeni w należytej kondycji, także nie będzie zbyt obciążający. Idealne rozwiązanie, pozwalające utrzymać codzienny kontakt z kojącą zmysły zielenią, która ułatwia odpoczynek i relaksowanie się po ciężkim dniu. Ceny mieszkań wahają się od 5 200 zł/m2 do 5 400 zł/m2, co biorąc pod uwagę lokalizację osiedla oraz proponowany przez niego standard, jest rzeczywiście konkurencyjną ofertą.

Stawiając na nieruchomość od Orion Investment S.A. możesz mieć pewność, że jej trwałość oraz estetyka będą zachowane na najwyższym poziomie, który przyniesie satysfakcję na długie dekady.