Autor: Dopoznania.pl
23 listopada, 2021Newsy

Nowa inwestycja na Maślicach – zamieszkaj wśród relaksującej zieleni

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Lubisz życie w wielkomiejskim stylu, ale jednocześnie cenisz spokój i sąsiedztwo natury? Poszukujesz wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie? Wszystkie Twoje potrzeby spełni 2M Apartmentsnowa inwestycja mieszkaniowa na Maślicach. Za realizację projektu odpowiada deweloper Omega Buildings.

Budowa I etapu osiedla dobiegła końca, a nabywcy już wkrótce odbiorą klucze do swoich nowych czterech kątów. Klienci zainteresowani nieruchomościami przy ul. Maślickiej mogą więc przyjechać i na własne oczy przekonać się o estetycznych walorach inwestycji. Deweloper Omega Buildings postawił na minimalistyczny i nowoczesny design, przywodzący na myśl industrialne budownictwo rodem z Nowego Jorku. Zewnętrzna fasada utrzymana została w motywie tradycyjnej cegły z czarnymi elementami, imitującymi stal. Dopełnienie całości stanowi oryginalna stolarka okienna.

Klienci zainteresowani zakup nowego mieszkania na Maślicach we Wrocławiu skorzystać mogą z szerokiej oferty II etapu. Wśród dostępnych opcji znalazły się lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb kupujących. Szeroki wachlarz proponowanych powierzchni sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najbardziej wymagającym nabywcom polecamy dwupoziomowe lokale z antresolami.

Jedną z przyczyn popularności inwestycji 2M Apartments jest lokalizacja. Maślice zachwycają dużą ilością terenów zielonych. Miłośnicy relaksu na świeżym powietrzu z pewnością docenią bliskość Lasu Pilczyckiego, Lasu Rędzińskiego oraz Parku Rędzińskiego. Zielona okolica nie oznacza rezygnacji z wygody. W niewielkiej odległości od inwestycji dewelopera Omega Buildings działają popularne sklepy i markety, punkty usługowe, apteki czy placówki edukacyjne.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe „M” dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb.