Autor: Dopoznania.pl
3 grudnia, 2020Newsy

Nowe Centrum Południowe – zamieszkaj blisko serca Wrocławia

Nowe Centrum Południowe to inwestycja mieszkaniowa powstająca przy ulicy Gwiaździstej we Wrocławiu. Propozycja cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy kochają wielkomiejski klimat i chcą mieć wszystko pod ręką. Aktualnie deweloper GPI Wrocław prowadzi sprzedaż III już etapu inwestycji.

W ramach najnowszej fazy budowy przygotowanych zostanie 240 funkcjonalnych mieszkań, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb nabywców. Deweloper zaplanował lokale w układach 2-, 3- i 4-pokojowych, mieszczące się w przedziale od 27 do 95 m2. Dzięki temu zakup nowego mieszkania w dzielnicy Krzyki-Południe polecić można zarówno singlom, parom, jak i rodzinom z dziećmi. Wszystkie nieruchomości w inwestycji przy ul. Gwiaździstej we Wrocławiu posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci tarasów lub loggii.

Dlaczego warto zamieszkać w Nowym Centrum Południowym III? Klienci dewelopera GPI Wrocław, zyskają nie tylko komfortowe cztery kąty, ale także doskonałą lokalizację blisko centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są sklepy, galerie handlowe, kina, teatry, restauracje, miejsca pracy i wiele, wiele więcej. Na uwagę zasługuje również dogodna komunikacja z innymi częściami Wrocławia.

Zakończenie budowy zaplanowano na IV kwartał 2021 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swoje nowe mieszkanie w dzielnicy Południe.