Autor: Dopoznania.pl
20 sierpnia, 2019Newsy

Nowe domy pod Krakowem – sprawdź ofertę dewelopera Invest House

Domy nad Wilgą to osiedle zlokalizowane we Wrząsowicach w okolicach Krakowa. Zaproponowana lokalizacja pozwala cieszyć się życiem na wygodnych i spokojnych przedmieściach, bez konieczności rezygnacji z bliskości dużego ośrodka miejskiego. Osoby poszukujące nowego domu pod Krakowem, z pewnością przekona wysoki standard oraz optymalna lokalizacja inwestycji.

Deweloper Invest House S.A. zdecydował się na realizację swojego projektu w malowniczej i odpowiednio oddalonej od hałaśliwego centrum okolicy, która jednocześnie jest dobrze skomunikowana ze śródmieściem. W efekcie, mieszkańcy osiedla mogą czerpać ze wszelkich atutów, jakie ma do zaoferowania podmiejska atmosfera, nie rezygnując z dostępu do poszerzonej oferty infrastrukturalnej Krakowa.

Domy nad Wilgą są także znakomicie zlokalizowane względem dostępu do głównych tras regionu. Zjazd na węzeł Zakopianka oddalony jest o 5 km, autostrada A4 o 3,5 km, lotnisko w Balicach o 20 km a Główny Dworzec Kolejowy w Krakowie o 14,5 km. Osoby wybierające komunikację publiczną, mogą korzystać z połączeń MPK – najbliższy przystanek znajduje się zaledwie 150 m od osiedla.

Nowoczesna architektura, która znakomicie wpisuje się w charakter okolicy, wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz ciekawe rozwiązania przestrzenne, tworzą połączenie godne uwagi. Powierzchnia domów wynosi 118,36 m2 i oferuje 5- pokojowy układ. Ceny rozpoczynają się od 499 000 złotych. Pomyśl, jak wygodnie możesz zamieszkać we własnym domu pod Krakowem. Pora na Twój ruch!