Autor: Iza
6 czerwca, 2019Newsy

Nowe mieszkania gotowe do odbioru! Już od 4 900 zł/m2

Szybka przeprowadzka do nowego mieszkania w Milanówku jest teraz łatwiejsza, niż się spodziewasz! Osiedle EcoMilan oferuje gotowe już lokale, dostępne w konkurencyjnie atrakcyjnych cenach! Przekonaj się, że mieszkanie o wysokim standardzie, w malowniczej, podwarszawskiej okolicy, to najlepszy wybór dla wygodnej przyszłości.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty od Dekpol Deweloper a zrozumiesz, że powstała także z myślą o Twoich potrzebach. Oddalona o zaledwie 30 minut jazdy od Warszawy, położona w przyjaznym otoczeniu, pełnym atrakcyjnych terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych. Dojazd do autostrady A2 zajmuje zaledwie 12 minut a dworca PKP – 5 minut. W pobliżu nie brak niezbędnych udogodnień infrastrukturalnych, dzięki czemu możesz prowadzić rzeczywiście wygodne życie, w oddaleniu od nadmiernego zgiełku i hałasu, jaki panuje w stolicy.

Realizacja inwestycji została już ukończona, więc szybko i sprawnie możesz przenieść się do wymarzonego M, bez oczekiwania na postępy, na placu budowy. Ponadto, niezaprzeczalnym atutem osiedla EcoMilan są ceny, w jakich można nabyć nieruchomość. Rozpoczynają się one od 4 900 zł/m2. Dzięki temu, będziesz mógł pozwolić sobie na znacznie więcej!

Obecnie masz jeszcze do wyboru lokale o powierzchni od 42,17 m2 do 85,35 m2, w układzie 2- lub 3- pokojowym. To najbardziej popularne i chętnie wybierane przez klientów warianty – który z nich sprawdzi się w Twoim przypadku?