Autor: Dopoznania.pl
11 października, 2019Newsy

Nowe mieszkania pod Krakowem z pozwoleniem na użytkowanie

Orion Investment Krakowskie PrzedmieścieSprawdź aktualną ofertę inwestycji Krakowskie Przedmieście, a przekonasz się, że jest to miejsce, o którym od dawna marzyłeś. Osiedle oferuje nowe mieszkania w Skawinie i co szczególnie istotne, posiada już pozwolenie na użytkowanie. Dzięki temu, możesz szybko i sprawnie przeprowadzić się do wymarzonego wnętrza, bez żmudnego oczekiwania na postępy na placu budowy. 

Orion Investment Krakowskie PrzedmieścieFirma ORION INVESTMENT S.A. informuje, iż w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 31,20 m2 do 86,76 m2, w układzie od 1- do 4- pokojowym. Każdy więc, będzie w stanie wybrać mieszkanie, które będzie idealnie dopasowane. Ceny rozpoczynają się już od 177 840 złotych i są niezwykle konkurencyjne, w porównaniu do kosztów zakupu lokalu w stolicy Małopolski.

Warto podkreślić, iż lokale, realizowane w ramach I etapu osiedla Krakowskie Przedmieście, uzyskały już pozwolenie na użytkowanie, a pierwsi klienci są już umawiani na odbiór kluczy. To doskonała informacja dla wszystkich tych, którzy już zdecydowali się na zakup wymarzonego M, jak i osób, poszukujących możliwości sprawnego przeniesienia się „na swoje”.

Osiedle w okolicy Krakowa z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy szukają spokojnej okolicy i nowocześnie wyposażonych wnętrz. Zaaranżuj przestrzeń dla swoich najbliższych i ciesz się nowym „M” dopasowanym do waszych potrzeb.