Autor: Dopoznania.pl
19 listopada, 2019Newsy

Nowe mieszkania w dzielnicy Piecki-Migowo – zakończenie budowy jeszcze w tym roku

Prace związane z budową inwestycji Młoda Morena Park II dobiegają końca. Nowe mieszkania w dzielnicy Piecki-Migowo będą gotowe jeszcze w tym roku. Sprawdź aktualną ofertę Dekpol Deweloper i pozwól sobie na szybką przeprowadzkę.

Jeżeli planujesz zakup nowego mieszkania w Gdańsku i zależy Ci na połączeniu jakości i atrakcyjnej lokalizacji, trafiłeś pod właściwy adres. Inwestycja deweloperska Młoda Morena Park II to kameralny i innowacyjny pod względem architektonicznym projekt, składający się z 8 budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie. Każdy z nich na dwóch naziemnych kondygnacjach pomieści zaledwie 4 mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną także hale garażowe z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi, pomieszczeniami na jednoślady i rowerowniami. Pomyślano także o wewnętrznej salce sportowej. Równie ciekawie prezentuje się zewnętrzna część inwestycji. Deweloper zadbał o starannie zaprojektowaną zieleń oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Aktualna oferta sprzedaży obejmuje przestronne mieszkania 4-pokojowe w dwóch wymiarach 96,35 m2 i 97,14 m2. Wszystkie dostępne lokale znajdują się na pierwszym piętrze. Rozwiązanie to polecić należy rodzinom z dziećmi, które poszukują kameralnej przestrzeni w dużym, dynamicznie rozwijającym się mieście.

Nabywcy nowych mieszkań na osiedlu Młoda Morena Park II mogą także skorzystać z usługi wykończenia pod klucz, która obejmuje m.in.: koordynację wszelkich działań związanych z wykończeniem „M”, starannie przeprowadzone prace wykończeniowe, 12-miesięczną gwarancję, kompleksowe sprzątanie przed odbiorem mieszkania oraz współpracę z doświadczonymi projektantami.