Autor: Dopoznania.pl
30 września, 2019Newsy

Nowe mieszkania w Świdnicy – postaw na dobrą lokalizację

Park Zawiszów ŚwidnicaPark Zawiszów w Świdnicy to propozycja warta uwagi! Ilość oferowanych inwestycji mieszkaniowych jest naprawdę duża. Aby wybrać tą najlepszą, warto przyjrzeć się projektom dolnośląskich deweloperów pod odpowiednim kątem. Najważniejszymi aspektami, decydującymi o wygodzie życia na co dzień, będzie więc nie tylko wielkość czy układ lokalu, ale także lokalizacja i dostępność niezbędnej infrastruktury.

Osiedle Park Zawiszów jest miejscem, w którym wszystkie, wspomniane aspekty, zostały połączone w spójną całość. Jeżeli poszukujesz nowego mieszkania w województwie dolnośląskim, to dobrze trafiłeś. Inwestycja składa się z różnorodnych i funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań, strefy chillout, zewnętrznej siłowni, placu zabaw dla najmłodszych, punktów handlowo-usługowych czy podziemnej hali garażowej. Elegancka Park Zawiszów Świdnicaarchitektura oraz efektownie zagospodarowane części wspólne, tworzą przestrzeń, do której chce się wracać.

Kolejnym, istotnym atutem, przemawiającym za wyborem oferty dewelopera Park Zawiszów jest lokalizacja. W pobliżu inwestycji znajduje się bogaty wybór potrzebnych na co dzień udogodnień, które zaspokoją potrzeby wszystkich członków rodziny. Dogodny dojazd do centrum oraz innych dzielnic będzie sprzyjał komfortowemu życiu. Atrakcyjne tereny rekreacyjne, znajdujące się w sąsiedztwie, skutecznie zachęcają do aktywnego wypoczynku, w bezpośrednim kontakcie z naturą.

Na osiedlu Park Zawiszów, dostępne są jeszcze mieszkania o powierzchni od 36,27 m2 do 91,53 m2. Który z nich wybierasz?

Sprawdź oferty nowych mieszkań w Świdnicy