Autor: Dopoznania.pl
30 października, 2019Newsy

Nowe mieszkanie wykończone pod klucz na Osiedlu Park Zawiszów

Park ZawiszówZakup nowego mieszkania to dopiero początek. Aby się do niego wprowadzić trzeba poświęcić sporo prywatnego czasu, energii i dodatkowych funduszy. Deweloper realizujący Osiedle Park Zawiszów w Świdnicy ma na to sposób: program wykończenia pod klucz.

Oferowana opcja zapewnia doradztwo profesjonalisty w zakresie aranżacji wnętrz, a także realizację na najwyższym poziomie przez zaufaną i solidną ekipę. Dzięki współpracy dewelopera z firmami oferującymi materiały wykończeniowe, właściciel nowego mieszkania na Osiedlu Park Zawiszów będzie miał dostęp do katalogu z najnowszymi trendami. Ponadto wybrane produkty będą w korzystnych dla klienta cenach. Program wykończenia pod klucz to także gwarancja nadzoru prac aż do ich całkowitego zakończenia oraz odebrania mieszkania w stanie zgodnym z koncepcją i Park Zawiszówniewymagającym żadnej poprawy. To również pewność, że nowe mieszkanie w Świdnicy zostanie przekazane właścicielowi w ustalonym terminie. Dodatkowo na wykonane prace i użyte materiały zostanie udzielona gwarancja.

W przypadku skorzystania z tej opcji, koszty wykończenia można wliczyć w cenę zakupu mieszkania. To z kolei umożliwi wzięcie jednego kredytu, a tym samym – nie trzeba się martwić o środki na urządzenie nowego „M”. Warto też mieć na uwadze inny aspekt ekonomiczny. Niewiele osób bowiem wie, że wybór materiałów wykończeniowych wraz z usługą jest tańszy, ponieważ wówczas obowiązuje niższy podatek VAT.

Oszczędność czasu, współpraca z profesjonalistami, gwarancja. Tak można podsumować pakiet wykończenia pod klucz oferowany w inwestycji Park Zawiszów. Jeśli te wartości są tożsame z Twoimi celami dotyczącymi zakupu nowego mieszkania, jeszcze dzisiaj odwiedź Biuro Sprzedaży.