Autor: Dopoznania.pl
15 października, 2019Newsy

Osiedle Bielany – nowy etap już w sprzedaży

Osiedle Bielany Dream House KomaDo sprzedaży trafił kolejny etap Osiedla Bielany. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy poszukują nowego domu w spokojnej części Warszawy. 

Oferta Osiedla Bielany przy ulicy Loteryjki poszerzyła się o 4 lokale w zabudowie bliźniaczej. Nowe segmenty liczące ponad 149 m2 posiadają ogródki o powierzchni 24 i 150 m2. Realizowane przez dewelopera DREAM HOUSE KOMA budynki składają się z trzech kondygnacji. Na paterze umieszczono m.in. przedsionek, garaż, schowek i pomieszczenie pomocnicze. Na pierwszy piętrze zaplanowano salon z aneksem kuchennym, pokój oraz łazienkę. Poddasze zostało zarezerwowane dla czterech pokoi i drugiej łazienki. Przestronne wnętrze i funkcjonalny rozkład pomieszczeń spełni oczekiwania nawet dużych rodzin.

Osiedle Bielany to najlepszy dowód na to, że deweloper na pierwszym miejscu stawia klienta i jego potrzeby. Firma postawiła na sprawdzone materiały i technologie, które z jednej strony pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu, a z drugiej przyniosą ulgę w gorące, letnie dni. Ponadto dzięki małej ilości ścian konstrukcyjnych mieszkańcy mogą cieszyć się swobodą w aranżacji przestrzeni.

Kolejną zaletą nowych domów na Bielanach w Warszawie jest atrakcyjna lokalizacji. Domownicy zyskają spokój bez rezygnacji z dostępu do udogodnień i atrakcji stolicy. Dogodną komunikację gwarantuje stacja metra Młociny. W poszukiwaniu odpoczynku warto z kolei wybrać się do pobliskiego Kampinoskiego Parku Narodowego.

Skontaktuj się z deweloperem i wybierz swoje własne cztery kąty w Warszawie.