21 lutego, 2019Strona główna

Osiedle społeczne – poznaj jego niezaprzeczalne zalety

Deweloper Archicom S.A. doskonale wie, jak wyróżnić się na tle konkurencji. Oferując projekty, realizowane zgodnie z ideą osiedli społecznych, wprowadza zupełnie nową jakość życia, która zyskuje coraz większe uznanie w oczach świadomych i poszukujących komfortu konsumentów. Przekonaj się, jakimi cechami charakteryzuje się tego typu budownictwo a z pewnością, przypadnie Ci ono do gustu. 

Dobrym przykładem osiedla społecznego jest inwestycja Księżno. Wchodzące w jego skład budynki, zostały otoczone przestrzenią wspólną, która sprzyja nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów międzysąsiedzkich. Ma to niezwykle duże znaczenie w budowaniu społeczności, dającej poczucie bezpieczeństwa i wspólnoty. Odpowiednio zaprojektowany plac zabaw dla najmłodszych, skwerki rekreacyjne z elementami małej architektury oraz klub mieszkańca, tworzą idealne warunki do wyzbycia się anonimowości w podstawowej wspólnocie społecznej, jaką tworzy najbliższe sąsiedztwo. Rozwiązania te z powodzeniem wprowadzone zostały we wcześniejszych inwestycjach dewelopera i znalazły uznanie w oczach osób, pożądających rzeczywiście wygodnych warunków do życia.

Ponadto, teren inwestycji został ogrodzony (wjazd oddzielony szlabanem), objęty systemem monitoringu i ochrony. W sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 49 m2 (w układzie 2- pokojowym) do 77,5 m2 (w układzie 4- pokojowym). Planowany termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2020 roku.

Postaw na innowacyjny trend i zamieszkaj na osiedlu społecznym.

Zobacz inne inwestycje na Krzykach.